Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Deprem güveliği nedeniyle yıkılan Gökçeada’daki Anadolu Öğretmen Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi'nin kampüs şeklinde yeniden projelendirilmesini amaçlayan yarışma sonuçlandı.

yapi.com.tr

Yarışma Sonuçları

Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Çanakkale Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, deprem güveliği nedeniyle yıkılan Gökçeada’daki Anadolu Öğretmen Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi'nin, ortak kullanımlara açık bir lise kampüsü şeklinde yeniden projelendirilmesi amacıyla ön seçimli olarak düzenlenen "Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması"nın sonuçları açıklandı.

Dürrin Süer KILIÇ'ın başkanlığını üstlendiği yarışma jürisinde, Ömer Selçuk BAZ, Doğu KAPTAN, Sevil URAL ve İsmail MORKOÇ görev aldı. (*)

Jüri değerlendirmesi sonucunda ödüle layık görülen ekipler şöyle sıralanıyor:
 
1. Ödül
Ali Eray (Ekip Başı) / Mimar
Burçin Yıldırım / Mimar
Pınar Gökbayrak / Mimar

Yardımcılar:
Çağlar Yılmaz / Mimar
A. Selin Gürel / Mimar
C. Zeynep Ceylan / Mimar
Cansu Kaçar / Öğrenci
Berk Kurtel / Öğrenci
Eren Balkış / İnşaat Mühendisi
Elif Çelik / Y. Mimar
Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi
Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi


2. Ödül
Fatih Yavuz (Ekip Başı) / Y. Mimar
Ramazan Avcı / Mimar
Emre Şavural / Mimar
Seden Cinesal / Mimar

Teknik Danışmanlar:
Mehmet Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi
Bahri Türkmen / Makine Mühendisi
Kemal Ovacık / Elektrik Mühendisi
Habibe Aduş Yılmaz / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:
Betül Dönmez / Mimar
Sonat Özcivanoğlu / Öğrenci
Hasan Arslan / Öğrenci
Hasan Cem Safa Ece / Öğrenci
Erbil Algan / Öğrenci

Danışmanlar:
Mehmet Şen / Öğrenci
Neslihan Avcı / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı
Özlem Ersoy / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı


3. Ödül

Ozan Özdilek (Ekip Başı) / Mimar
Erhan Vural / Mimar
Hasan Sıtkı Gümüşsoy / Mimar
Osman Mürsel Ural / Mimar

Danışmanlar:
Gökhan Kodalak / Y. Mimar
Nursen Gümüşsoy / Peyzaj Mimarı
Ömer Yalçın / İnşaat Y. Mühendisi
Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi
Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi
Tülay Özdilek / Müzik Öğretmeni
Fatma Çölkesen Pamukçu / Psikolog

Yardımcılar:
Alex Karpov / Mimar
Ayşe Dede / Mimar
Seda Tugutlu / Mimar
Hazal Eraslan / Mimar
Aslı Alp / Mimar
Nihan Arslan / Mimar
Ezgi Tezcan



Mansiyon
Umut İyigün (Ekip Başı) / Y. Mimar
Murat Aksu / Y. Mimar

Danışmanlar:
Abuzer Sarı / İnşaat Mühendisi
Metin Dağıstanlı / Makine Mühendisi
Hayri Aydın / Elektrik Mühendisi
Onur Yüzen / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:
David Rato / Mimar
Sibel Kurugül / Y. Mimar
Ceren Bek / Mimar
Anday Bodur / Mimar
Mert Yıldırım / İç Mimar
Yılmaz Kürtüncü / Mimar
Seren Karaseyfioğlu / Stajer
Çağlan Çelebi / Stajer


Mansiyon
Alişan Çırakoğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar
Ilgın Avcı / Mimar
Deniz Yazıcı / Mimar
Aslı İngenç / Mimar
Diğdem Angın / Mimar
Oya Esen / Mimar
Batuhan Kumru / Öğrenci
Öykü Arda / Öğrenci
Sylvia Al-Masani / Öğrenci

Danışmanlar:
Efkan Solmaz / İnşaat Mühendisi
Eray Aydın / Makine Mühendisi
Kemal GÜravşar / Elektrik Mühendisi
Eda Ekim/ Peyzaj Mimarı


Mansiyon
Onat Öktem (Ekip Başı) / Mimar
Zeynep Öktem / Mimar
Gizem Karabay / Peyzaj Mimarı
Okan Can / Şehir ve Bölge Plancısı

Danışmanlar:
Prof. Dr. Ferhunda Öktem
Ekin Çoban Turan
Mehmet Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi
Kemal Aykaç / Elektrik Elektronik Mühendisi
Servet Seden Çakıroğlu / Makine Mühendisi

Yardımcılar:
Osman Sümer
Esat can Meker
Nilüfer Yaşacan
Merve Güven
Loed Stolte


Mansiyon
Semra Uygur (Ekip Başı) / Y. Mimar
Özcan Uygur / Y. Mimar
Ebru Can
Kenan Bilhan
İnanç Eray
Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi
Bahri Türkmen / Makine Mühendisi
Sinan Oktay / Elektrik Mühendisi
Kemal Özgür / Peyzaj Mimarı
Mehmet Savaş / Maket

Yardımcılar:
Necati Seren
Özge Evirgen
Deniz Uygur
İrem Erdinç


Mansiyon
Kutlu İnanç Bal (Ekip Başı) / Mimar
Hakan Evkaya / Mimar

Yardımcı:
Jülide Arzu Uluçay / Öğrenci
Fatih Mustafa Şahin / İnşaat Mühendisi
Gökçen Bayhan / Makine Mühendisi
Cihan Öztürk / Elektrik-Elektronik Mühendisi
Murat Z. Memlük / Peyzaj Mimarı


Mansiyon
Tolga İltir (Ekip Başı) / Mimar
Selçuk Doğramacı / Mimar

Yardımcılar:
Bilge Kaan Duran / Mimar

Danışmanlar:
Murat Hocaoğlu / Şehir Plancısı
Özlem Doğan Mangıroğlu / Peyzaj Mimarı
Bekir Ufuk Yıldırımer / İnşaat Mühendisi
İbrahim Kutlu Köroğlu / Makine Mühendisi
Ali Safi Öztürk / Elektrik Mühendisi


Mansiyon
Alper Ünlü (Ekip Başı) / Y. Mimar
Deniz Aslan / Y. Mimar
Ozan Önder Özener / Y. Mimar
Mehmet Emin Şalgamcıoğlu / Y. Mimar

Yardımcılar:
Özge Ünlü Demirkuşak / Y. Mimar
Fulya Menderes / Mimar
Gözde Temiz / Mimar
Turan Altıntaş / Mimar

Danışmanlar:
Uğur Seymen / İnşaat Mühendisi
Erdinç özkara / İnşaat Mühendisi
İsmail Ahmet Odabaş / Makine Mühendisi
Serdar Çetin / Elektrik Mühendisi
Selin Etkinöz / Peyzaj Mimarı


Mansiyon
Melike Altınışık (Ekip Başı) / Y. Mimar
Alper Derinboğaz / Y. Mimar

Yardımcılar:
Selçuk Kişmir / Y. Mimar
Devrim Alan / Mimar
Thomas Kleinow / Mimar
Anas Mahli / Mimar

Danışmanlar:
Enise Burcu Karaçizmeli / Y. Peyzaj Mimarı
Melih Altınışık / İnşaat Mühendisi
Elif Çelik / Elektrik Mühendisi
İlknur Danay / Makine mühendisi


Mansiyon
Hasan Özbay (Ekip Başı) / Y. Mimar
Tamer Başbuğ / Mimar
C. Baran İdil / Y. Mimar, Şehir Plancısı
Aslı Özbay / Mimar, Restoratör

Yardımcılar:
Özlem Arvas / Mimar
Düşra Korkmaz / Mimar
Mahsure Köse / Restoratör
Murat Ölgün / Mimar
Evren Saracgil / Öğrenci
Rezzan Efil Erdoğan / Öğrenci


Mansiyon
Fatma Eren Günal (Ekip Başı) / Y. Mimar

Danışmanlar:
Ayşe Ece Günal / Mimar
Münir Berk Marmaralı / Şehir Bölge Plancısı
Seral Tan / Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Levent Oktar / Peyzaj Mimarı
Mustafa Günal / İnşaat Mühendisi
Tünay Tuna / Makine Mühendisi
Adnan Dirik / Elektrik Mühendisi
Özlem Özbaş / Öğrenci

Mansiyon
Cem Yücel (Ekip Başı) / Mimar
Gökçen Acar / Mimar
Ayışığı Satıkbuğra /Mimar
Niyazi Parlar / İnşaat Mühendisi
Okan Karaca / Makina Mühendisi
Levent Yıldız / Elektrik Mühendisi
Begüm eryılmaz / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:
İklim Er / Öğrenci
Ender Kantar / Öğrenci
Michal Rachela / Öğrenci


Mansiyon
Ervin Garip (Ekip Başı) / Y. Mimar
Banu Garip / Y. Mimar

Danışmanlar:
Semiha Altıntaş / Peyzaj Mimarı
Zafer Garip / Y. İnşaat Mühendisi
Yakup Altunkaynak / Elektrik Mühendisi
Eray Allıpak / Makine Mühendisi

Yardımcılar:
Mehmet Emin Bayraktar / Y. Mimar
Reşad Çoban / Y. İç Mimar
F. Deniz Kozluca / Öğrenci


(*) Ön seçimi geçen Selim Velioğlu, Kerem Piker ve Evren Başbuğ ekipleri son aşama için proje teslim etmediler.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/gokceada-lise-kampusu-mimari-proje-yarismasi-sonuclandi_122851.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!