Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Şener Özler Mimarlık ve Çocuk Resim Yarışması – I: “Sokaklarımız”

İstanbul Büyükkent Şubesi, "Sokaklarımız" konulu Mimarlık ve Çocuk Resim Yarışması düzenliyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Şener Özler Mimarlık ve Çocuk Resim Yarışması – I: “Sokaklarımız” Şener Özler Mimarlık ve Çocuk Resim Yarışması – I: “Sokaklarımız”
TESLİM TARİHİ 13 Nisan 2007
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 26 Nisan 2007
+ Ajandama Ekle

b>İstanbul Büyükkent Şubesi, "Sokaklarımız" konulu Mimarlık ve Çocuk Resim Yarışması düzenliyor. İköğretim okulu beşinci sınıflar için ve ilköğretim okulu altı, yedi ve sekizinci sınıflar için iki ayrı kategorilede düzenlenecek olan yarışmanın seçici kurulu Ressam Yalçın Karayağız (MSGSÜ), Mimar Deniz İncedayı (MSGSÜ Mimarlık Fakültesi, TMMOB Mimarlar Odası), Ressam-Sanat Eğitmeni Gökhan Deniz (Sosyal Kültürel Yaşamı Geliştirme Derneği), Mimar Ayşen Ciravoğlu (YTÜ Mimarlık Fakültesi), Mimar Derin Öncel (MSGSÜ Mimarlık Fakültesi) ve Mimar Mahmut Durmuş'tan oluşuyor.

Katılımcıların her birine özel anı belgesinin verileceği yarışmada, her kategoriden seçileçek olan 10 resmin sahiplerine ödül olarak resim araç-gereçleri verilecek.

Katılım Şartları:
Resimlerin boyama tekniği serbest olup kullanılacak resim kâğıdının boyutu kısa kenar en az 21-30 cm, uzun kenar ise 30-50 cm arası olacak ve resimler hangi boyutta olursa olsun, kenarlarında 5 cm çerçeve kalacak şekilde kartonlara (paspartu) yapıştırılacaktır.

Resimler, en geç 13 Nisan 2007 Cuma günü saat:17.00’ye kadar, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi'ne elden teslim edilebileceği gibi, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yıldız Sarayı Dış Karakol Binası, Beşiktaş 34349 İstanbul adresine de iadeli taahhütlü posta ya da kargo yoluyla da görderilebilir.

Değerlendirme/Sergileme/Telif:
Seçici kurulun değerlendirme toplantısı 18 Nisan 2007 Çarşamba günü başlayacak ve sonuçlar 26 Nisan 2007 Perşembe Günü saat 14.00’te yapılacak olan ödül töreni ile birlikte açıklanacaktır.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/sener-ozler-mimarlik-ve-cocuk-resim-yarismasi--i-sokaklarimiz_50145.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!