Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

THBB 2004 Mimarlık Ödülleri

THBB 2004 Mimarlık Ödülleri’ 10 Haziran Perşembe akşamı Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Kompleksi’nde sahiplerine takdim edildi. Türkiye’de

yapitr/Murat UYMUŞLAR
THBB 2004 Mimarlık Ödülleri

b>THBB 2004 Mimarlık Ödülleri’ 10 Haziran Perşembe akşamı Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Kompleksi’nde sahiplerine takdim edildi.

Türkiye’de yapı üretiminde kalitenin artması için uzun süredir faaliyet gösteren Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), kuruluşunun 15. yılında verdiği ‘THBB 2004 Mimarlık Ödülleri’, Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Kompleksi’nde düzenlenen törenle kazananlara verildi.

Alpaslan Ataman, Cengiz Bektaş, Behruz Çinici, Mehmet Konuralp ve Şevki Pekin’den oluşan jüri; Büyük Ödül’e Antalya Golf Kulübü ile Cafer Bozkurt’u, Onur Ödülleri’ne ise Enza-Zaden Tarım Ar-Ge Araştırma Merkezi’yle Özden Egel-Hande Egel’i, ODTÜ Ar-Ge Binası ile Boran Ekinci’yi ve TED Ankara Koleji Yerleşkesi - Lise ile Semra Uygur-Özcan Uygur çiftini layık gördü.

Bir adet büyük ödül ve 3 adet onur ödülü 10 Haziran 2004’te Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Kompleksi’nde Beton 2004 Hazır Beton Kongresi sırasında düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Ödül’e aday olan projelerden oluşan sergi, kongre süresince fuar alanında gezilebilecek. İnşâsı son 5 sene içinde tamamlanmış projeler arasından, betonun tasarıma ve mekana etkisi gözönünde bulundurularak verilen THBB Mimarlık Ödülleri ile Türkiye’de uygulanan nitelikli yapıların ve bu yapıları tasarlayan mimarların öne çıkarılması, iyi uygulamaların Türkiye’deki mimarlık ortamına örnek gösterilmesi hedefleniyor.

Bu yıl ilk sahiplerini bulan THBB Mimarlık Ödülleri iki senede bir verilecek.Büyük Ödül, Antalya Golf Klübü
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/thbb-2004-mimarlik-odulleri_13129.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!