Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Uludağ Maden Suyu 100. Yılının Etiketlerini Seçti

Uludağ İçecek tarafından, Uludağ Doğal Maden Suyu kaynağının işletme ruhsatının alınmasının 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde üniversite öğrencileri arasında düzenlenen etiket tasarım yarışmasının sonuçları açıklandı.

yapi.com.tr

Yarışma Sonuçları

Uludağ Maden Suyu 100. Yılının Etiketlerini Seçti Uludağ Maden Suyu 100. Yılının Etiketlerini Seçti

Uludağ Doğal Maden Suyu 100. Yıl Etiket Tasarımı Yarışması’nda tasarımlarıyla Bora Mesut Palas birinci, Ömer Faruk Güven ikinci, Busayr İlhan ve Aslıhan Tatlıgil üçüncü oldu. Yarışmanın birincisi ödül olarak Londra Tasarım Haftası için özel seyahat paketi, ikincisi Apple Macbook Pro ve üçüncülüğü paylaşan iki yarışmacı da Wacom Intous tablet kazandı.
 
Dereceye giren öğrencilerin etiket tasarımları, önümüzdeki dönemde Uludağ Doğal Maden Suyu’nun sınırlı sayıda üretimi yapılacak özel kutularında tüketicilerle buluşacak.

YarışmanınYarışmanın birincisi Bora Mesut Palas"Gençlerin gösterdiği ilgiden mutluyuz"

Uludağ Doğal Maden Suyu 100. Yıl Etiket Tasarımı Yarışması’na gençlerin gösterdiği ilgiden mutlu olduklarını belirten Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin şunları söyledi:

“Uludağ Doğal Maden Suyu 7'den 70'e, kuşaktan kuşağa değerini koruyan, yaşam kültürü haline gelen bir ürün. Kaynağımızın işletme ruhsatının alınmasının 100. yılını kutlamak amacıyla düzenlediğimiz lisans ve lisansüstü öğrencilerine yönelik bu yarışma bizim için çok anlamlıydı. Yarışmada dereceye girenleri 100’e yakın tasarım arasından seçtik. Yarışmaya olan yoğun ilgi 100 yıldır olduğu gibi, 100 yıl sonra da Uludağ Doğal Maden Suyu’nun bir yaşam kültürü olarak kalacağına dair inancımızı pekiştirdi. İletişimimize güç katan yarışmamıza gösterilen ilgiden çok memnunuz. Yarışmaya katılan tüm öğrencilere ve bize desteklerini esirgemeyen jüri üyelerimize çok teşekkür ederiz."

Yarışmanın jürisinde DiceKayek markası yaratıcılarından Ece Ege, fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ambalaj Sektör Temsilcisi Aslıhan Arıkan, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Üyesi ve endüstri tasarımcısı akademisyen Dr. Oya Akman, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi Ajans Başkanı Kayhan Şardan ve Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin görev aldı.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/uludag-maden-suyu-100-yilinin-etiketlerini-secti_110104.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!