Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

‘Yeni Bir Fikrim Var’ Yenilikçi Teknoloji ve Endüstriyel Tasarım Proje Yarışması

1955 yılında vizyonu ve hedefleriyle kurulan Arçelik A.Ş., bu yıl 50. yılını kutluyor. Kurucu Merhum Vehbi Koç’un “toplumdan aldığını topluma vermek” ilkesini sadece iş alanında değil, toplumsal sosyal sorumluluk alanında da benimseyen bir şirket olarak, bilgi birikimimini Türkiye’nin geleceği gençlerle paylaşmayı ve onlara yeni ufuklar açmayı

yapi.com.tr
‘Yeni Bir Fikrim Var’ Yenilikçi Teknoloji ve Endüstriyel Tasarım Proje Yarışması

955 yılında vizyonu ve hedefleriyle kurulan Arçelik A.Ş., bu yıl 50. yılını kutluyor. Kurucu Merhum Vehbi Koç’un “toplumdan aldığını topluma vermek” ilkesini sadece iş alanında değil, toplumsal sosyal sorumluluk alanında da benimseyen bir şirket olarak, bilgi birikimimini Türkiye’nin geleceği gençlerle paylaşmayı ve onlara yeni ufuklar açmayı hedefliyor.

TÜBİTAK işbirliği ile üniversite öğrencileri için ‘Yeni Bir Fikrim Var’ Yenilikçi Teknoloji ve Endüstriyel Tasarım Proje Yarışması düzenliyor. ‘Yeni Bir Fikrim Var’ Proje Yarışması ile üniversite öğrencilerinin yaratıcı yönlerini ortaya çıkararak, bilimsel araştırma yapmalarını teşvik etmeyi ve bu şekilde Türk sanayisinin araştırma-geliştirme gücüne katkı sağlamayı amaçlıyor.

Yarışma, Türkiye Cumhuriyeti üniversitelerinde öğrenim gören tüm “lisans ve lisansüstü öğrencilerin” katılımına açıktır. Yarışmaya katılmayı düşünen öğrenciler, “on-line başvuru formu” nu doldurarak 31 Mayıs 2005 tarihine kadar internet üzerinden göndermek zorundadırlar. Yarışma Şartnamesi’ ne uygun hazırlanan projeler 12 Ağustos 2005 tarihi akşamına kadar yarışma sekreterliği adresine 'Arçelik A.Ş. Yeni Bir Fikrim Var! Yenilikçi Teknoloji ve Endüstriyel Tasarım Proje Yarışması' Yarışma Sekreterliği Dikkatine başlığı belirtilerek posta yolu ile gönderilecek veya elden teslim edilecektir.

Yarışma şartnamesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/yeni-bir-fikrim-var-yenilikci-teknoloji-ve-endustriyel-tasarim-proje-yarismasi_25227.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!