Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"Tasarım ve Sürdürülebilirlik" Atölyeleri

Almanya İçmimarlar Birliği / Bund Deutscher Innen Architekt (BDIA) ile Türkiye’den Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği “7. Geleneksel Türk-Alman Akademik Çalışmaları” kapsamında, 19-25

yapi.com.tr

Diğer

"Tasarım ve Sürdürülebilirlik" Atölyeleri
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 19 Haziran 2010
BİTİŞ TARİHİ: 25 Haziran 2010
YER: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin mimarlık fakülteleri
DİĞER BİLGİLER: Utku Olgun T: (535) 358 11 64
+ Ajandama Ekle

lmanya İçmimarlar Birliği / Bund Deutscher Innen Architekt (BDIA) ile Türkiye’den Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği “7. Geleneksel Türk-Alman Akademik Çalışmaları” kapsamında, 19-25 Haziran 2010 tarihleri arasında “Tasarım ve Sürdürülebilirlik” atölyeleri yapılacak.

Çalışmalar üniversite kampüslerinde gerçekleştirilecek.

İki ülkeden içmimarların, mimarların, tasarımcıların, akademisyenlerin, Almanya’dan Film Akademesi ile beraber BDIA üyelerinin ve Almanya’nın çeşitli üniversitelerinden yaklaşık 120 kişilik akademisyen, öğrenci ve meslek birliğinden profesyonellerin katılacağı workshoplarda her iki kültür içerisinde tasarımı etkileyen faktörler ele alınacak. Almanya ve Türkiye’de gerçekleşecek etkinliklerin bu yıl ki ana teması “Tasarım ve Sürdürülebilirlik”. “İstanbul Galata Bölgesi” üzerine çalışılacak olan workshoplarda, “İçmimarlık-mimarlık-grafik-endüstri ürünleri tasarımı bölümlerinin eğitim ve uygulama teknikleri” bir haftalık süreçte karşılıklı olarak incelenecek.

Atölye çalışmalarının sonunda 25 Haziran 19.00’da Tasarım Parkı’nda “Tasarım ve Sürdürülebilirlik / Galata Bölgesi Workshop Sergisi” açılacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/tasarim-ve-surdurulebilirlik-atolyeleri_80299.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!