Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.


Yapı Sektörünü Herkes Buradan İzliyor: yapi.com.tr

Mimarlık ve yapı dünyasında faaliyet gösteren profesyonelleri, eğitimcileri, öğrencileri ve hedef kitlesini oluşturan diğer kişi, kurum ve kuruluşları ortak, geniş ve interaktif bir platformda buluşturma hedefiyle 2001 yılında kurulan yapi.com.tr, yıllık iki milyon ziyaretçi trafiği ile yapı sektörünün nabzının attığı dijital kanal olma özelliğini taşıyor.

Güncel ve kapsamlı firma, ürün ve proje haberleri ile sektörün nabzını tutan yapi.com.tr, sektör için belirleyici olan sosyal, ekonomik ve siyasi gelişmeleri yansıtmayı da öncelikleri arasında sayıyor. Mimar ve gazetecilerden oluşan editör kadrosu ile sektörel yayıncılığa yeni bir soluk getiren yapi.com.tr, içeriğini oluştururken "objektif" olmanın hayati öneminin bilinci ile hareket ediyor.

Özgün habercilik üzerine temellenen portalde, ağırlıklı olarak sektörel kurum, kuruluş ve yerel yönetimler ile sivil toplum örgütü temsilcilerinden görüşlere, gerçekleştirilen lansman ve basın toplantılarından izlenimler ile proje ve ürün tanıtımlarına yer veriliyor. Öte yandan sektörel çerçevede kurgulanmış ya da sektörden temsilcilerin destekledikleri etkinlik ve yarışmalar da portalin önemli bilgi kanallarını oluşturuyor.

yapi.com.tr, 225.000 üyesiyle sektörün en önemli bilgi kaynağı olma özelliğini koruyor. Türkiye yapı sektörünün haftalık gündemini özetleyen bültenleri ise en çok izlenen dijital yayın konumunda.

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN