Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.


REKLAM VERİN

Mimarlık ve yapı dünyasında faaliyet gösteren profesyonelleri, eğitimcileri, öğrencileri ve hedef kitlesini oluşturan diğer kişi, kurum ve kuruluşları ortak, geniş ve interaktif bir platformda buluşturma hedefiyle 2001 yılında kurulan yapi.com.tr, iki milyon ziyaretçi trafiği ile yapı sektörünün öncü haber portalidir.

yapi.com.tr’de kullanılan gelişmiş reklam yönetim sistemi, reklamınızın ulaştığı kullanıcılara ilişkin detaylı ölçümleme ve raporlama yapabilmektedir. yapi.com.tr’ye reklamverenler, kendilerine iletilen özel kullanıcı adı ve şifre ile reklam kampanyasının performansına ilişkin istatistikleri (reklamın tıklanma sayısı, görüntülenme sayısı vb.) izleme ve rapor alma şansına sahiptir.

yapi.com.tr’de kullanılan reklam yönetim sistemi, size bir dizi avantaj sağlar:

  • Reklam yönetim sistemi çok sayıda reklam ve kampanya türünü destekler.
  • Bir reklamın, bölüm sponsorluğu kampanyasının kaç kez görüntülendiğini* sayar, kaydeder ve gerçek-zamanlı raporlar sunar. Reklamveren, kendisine özel kullanıcı adı ve şifresi ile reklamlarının performansını 7 gün 24 saat boyunca izleyebilir ve gerçek-zamanlı raporlara ulaşabilir. Raporlar html veya excel formatında haftalık veya aylık olarak e-posta yoluyla sunulabilir.
  • Reklam yönetim sistemi bir reklamın tek bir kullanıcıya belirli bir sayının üzerinde gösterilmesini önler.
  • Reklam tıklandığında yeni bir pencere açılır. Kullanıcı doğrudan reklamverenin web sitesine yönlendirilir.
  • Reklam gösterimleri belirli bir gösterim ve tıklama sayısına göre ya da belirli bir süre ile sınırlandırılarak yapılabilir. Bu da yapi.com.tr’de reklam ücretlendirmesi konusunda size ekonomik seçenekler sunulmasına olanak verir.
  • Reklam gösterimleri için belirli zaman aralıkları seçilebilir. Reklam, müşterinin talebine bağlı olarak belirli gün ve saat aralıklarında gösterilebilir.

* yapi.com.tr kullanıcısı, reklamınızın yer aldığı bir sayfaya girdiği anda bir "görüntülenme" oluşur.

İletişim bilgilerimize ulaşmak için lütfen tıklayın

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN