Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

TURK KOMPOZIT 2022

TURK KOMPOZIT 2022 Fuarı, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda 6-8 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

yapi.com.tr

Fuarlar

TURK KOMPOZIT 2022
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 6 Ekim 2022
BİTİŞ TARİHİ: 8 Ekim 2022
YER: İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
DÜZENLEYEN:

Kompozit Sanayicileri Derneği

WEB ADRESİ:

turk-kompozit.org

TELEFON: 216 685 12 68
DİĞER BİLGİLER:

E. info@kompozit.org

+ Ajandama Ekle

TURK KOMPOZIT 2022 Fuarı 6-8 Ekim 2022 tarihleri arasında daha önceki yeri olan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecektir.

'5. Türk ve Bölgesel Kompozit Sanayi, Teknoloji ve Uygulamaları Fuarı' veya kısaca 'TURK KOMPOZIT 2022 KOMPOZİT ZİRVESİ' kompozit sanayine özgü üretim, işleme ve uygulama metodları başta olmak üzere tüm kompozit sektörünü kapsayan faaliyetleri içerecektir.

Özellikle hammaddeler (reçineler, elyaf ve takviye malzemeleri, teknik tekstiller, termosetler, termoplastikler, katkı malzemeleri), yarı ve ara ürünler, nihai ürünler, işleme teknolojileri, makina ve ekipmanlar, tüketim malzemeleri ve hizmetler, ziyaretçilere dönük teknik ve ticari seminerler, ürün sergileri, ürün tanıtımları ve ödüller çerçevesinde sunulacaktır.
 
Etkinlik, katılımcılara öncelikle Türkiye'nin yükselen bir sektöründe yer almanın ve güçlerimizi birleştirerek sektörün en güçlü tanıtımını yapmanın fırsatını sağlayacaktır. Katılımcılar, yerel ve bölgesel kullanıcılarla bir araya gelecek, ürünlerini, hizmetlerini sunma, sağlıklı iş ilişkileri geliştirme şansına sahip olacaklardır.
 
Etkinlik, yerel ve bölgesel kullanıcılara, kompozit üreticilerine, hammadde tedarikçilerine, hizmet servislerine ulaşabilme, en son teknolojik uygulamalar hakkında bilgi alma fırsatı sunmaktadır.

Sektörün profesyonellerine ise iş ve kariyer fırsatları yaratmaktadır. Öğrencilere kompozit sektörünün sunduğu ürün ve hizmetleri tanıma fırsatı vermektedir.
 
3 gün sürecek etkinlikte 88 ürün sergi alanında 200'e yakın markanın ürünlerini tanıtmaları, çok sayıda uzman ve firmanın teknik ve ticari sunumlar yapmaları beklenmektedir.

TURK KOMPOZIT 2022 hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/turk-kompozit-2022_188963.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!