Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

'3Konsept 1e-Fikir'in Kazananları Danial Sadiq ve Robbie Crabtree

Hewlett-Packard (HP) ve Autodesk işbirliğiyle düzenlenen ve HP ePrint & Share çözümlerinden faydalanarak en iyi fikirleri ortaya koyacak mimarı / mimarlık öğrencisini arayan '3Concepts 1e-IDEA' (3Konsept 1e-Fikir) on-line mimarlık yarışması sonuçlandı. Danial Sadiq 'Tattoed' projesiyle, Robbie Crabtree ise 'Polygonal Figures' ile ödüle değer

yapi.com.tr
'3Konsept 1e-Fikir'in Kazananları Danial Sadiq ve Robbie Crabtree

Hewlett-Packard (HP) ve Autodesk işbirliğiyle düzenlenen ve HP ePrint & Share çözümlerinden faydalanarak en iyi fikirleri ortaya koyacak mimarı / mimarlık öğrencisini arayan '3Concepts 1e-IDEA' (3Konsept 1e-Fikir) on-line mimarlık yarışması sonuçlandı. Danial Sadiq, 'Tattoed' projesiyle halk oylamasında en çok oy alan isim olurken, Robbie Crabtree ise 'Polygonal Figures' ile jüri tarafından ödüle değer bulundu.


Robbie Crabtree'nin 'Polygonal Figures' projesi

"Projenin fikrin ifadesi olduğunu, fikirlerin de konseptlere dayandığını biliyoruz" saptamasından yola çıkan yarışmaya, HP'nin davetlisi olarak katılan -tümü Autodesk kullanıcısı- jüri üyeleri Matias del Campo, EMBT, Michel Rojkind ve Agent Design-Alberto Villarreal, kendi projeleri arasından birini seçerek bunlarla örtüşen üç konsept tanımlamışlardı. Yarışma katılımcılarının da bu konsept demeti arasından üçünü -aynı mimardan en fazla bir konsept olmak üzere- seçerek, bunlara dayanan yeni bir mimari tasarım önerisi geliştirmeleri ve A4 formatında sunmaları bekleniyordu. Yarışmacılardan, proje sayfasının yarısının Autodesk'te geliştirilmiş bir çizim veya imaj içermesi ve geri kalan kısmının boş bırakılması isteniyordu. Tasarım önerisi son halini aldıktan sonra yarışmacılar projelerini, HP ePrint & Share aracılığıyla jüri üyeleriyle paylaştılar.


Danial Sadiq'in 'Tattoed' projesi

Yarışmaya katılan projeler, 13 Kasım Pazar gününe kadar Barcelona'daki Vallery Gallery'de görülebilecek.

ETİKETLER: firma dünyadan
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/3konsept-1e-fikirin-kazananlari-danial-sadiq-ve-robbie-crabtree_89622.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!