Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

'Amacına Uygun Düzenlenmiş Stand Yarışması' Ödülleri Sahiplerini Buldu

'Amacına Uygun Düzenlenmiş Stand Yarışması' Ödülleri Sahiplerini Buldu

yapi.com.tr
'Amacına Uygun Düzenlenmiş Stand Yarışması' Ödülleri Sahiplerini Buldu

br/>Kaya Ramada Otel'de düzenlenen Uluslararası Yapı / TurkeyBuild 2006 İstanbul Fuarı kokteyli ile tüm Yapı Fuarları için gelenekselleşen 'Amacına Uygun Düzenlenmiş Stand Yarışması' Ödülleri sahiplerini buldu.

Yard. Doç. Dr. Cem Altun, araştırma görevlisi Dr. Ayşen Ciravoğlu, Doç. Dr. Aytanga Dener, Doç. Dr. Murat Soygeniş ve Yard. Doç. Dr. Şebnem Timur'dan oluşan seçici kurul, fuarda yer alan standları, ürünle kurdukları bağlantı, üç boyutlu bir tasarım nesnesi olarak düzenlenmeleri, görsel malzeme kullanımındaki estetik kriterler ile standların modülerliği ve yeniden kullanılabilir olma özelliklerine göre değerlendirdiler.

Bu yıl birincilik ödülünü, Parlak Kırmızı - Tanju Özelgin tasarımı standıyla Labirent Bilgisayar Yazılım Donanım ve Eğitim Hizmetleri aldı. Labirent Bilgisayar Yazılım Donanım ve Eğitim Hizmetleri standı, çok küçük bir alanda ortaya koyduğu yaratıcı çözüm, tamamen ürünün ön plana çıktığı sergileme anlayışı, fuar alanının zeminiyle bütünleşen sergileme konsepti ve böylelikle ziyaretçiyi içine çeken davetkar yaklaşımı nedeniyle ön plana çıktı.
İkincilik ödülünü ise Zafer Han tasarımı standlarıyla Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş. aldı. Sergileme alanının içinde yaratılan sokak yaklaşımının yaratıcı bulunması, ürünlerin sergilenmesinde ortaya koyulan akıcı ve yalın çözüm, fuarın dolaşım alanlarıyla kurduğu geçirgen ilişki, firmaya ikincilik ödülünü kazandıran etkenler oldu.

Ekrem Sözen'in tasarladığı standları ile Cd Kimyevi Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. sergileme alanlarının tasarımının tamamen ürünü ön plana çıkarmak için kurgulanmış olması, fuar dolaşım alanına dönük sergileme olanakları yaratması ve tüm düzenlemenin ürünlerle bütünleşen yalın bir dille bir araya getirilmesi nedeniyle üçüncülük ödülüne değer bulundu.Sera Pool Anadolu Porselen Sanayi ve Ticaret A.Ş., İnestet - Aslı Yıldız tasarımı standlarıyla YEM Özel Ödülünü aldı.
Ziyaretçiyle etkileşime geçen ürünlerin yaratıcı biçimde bir araya getirilmesi, sergileme alanı tasarlamanın da ötesine geçip bir buluşma noktası tanımlaması ve farklı kotlarda düzenlenen sergileme biriminin ortaya koyduğu zengin iç mekan kalitesi nedeniyle Akın Nalça imzasını taşıyan standları ile Viko Elektrik ve Elektronik Endüstrisi San. ve Tic. A.Ş. mansiyona değer bulundu.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/amacina-uygun-duzenlenmis-stand-yarismasi-odulleri-sahiplerini-buldu_45544.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!