Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Electrolux Design Lab 2007 Tasarım Yarışması

Geçen sene bir Türk öğrencinin kazandığı Electrolux Design Lab Tasarım Yarışması'nın bu yılki konusu "2020 yılı için çevre dostu ev aletleri".

Dexigner

Yarışma Duyuruları
SON BAŞVURU TARİHİ 1 Ağustos 2007
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 28 Eylül 2007
+ Ajandama Ekle

img src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2007\yarisma\54454.jpg" align="left" hspace=5 vspace=5> Geçen sene bir Türk öğrencinin kazandığı Electrolux Design Lab Tasarım Yarışması'nın bu yılki konusu "2020 yılı için çevre dostu ev aletleri".

Dünya beyaz eşya devi Electrolux'ün bu yıl 5.sini düzenlediği Electrolux Design Lab 2007 yarışması için başvurular başladı.

Üniversitelerin tasarım bölümü öğrencilerinin katılabileceği yarışmada bu yıl, katılımcılar 2020 yılına yönelik çevre dostu ve dayanıklı ev aletleri ile ilgili fikirlerini ve tasarımlarını sunacaklar.

Yaratıcı projelere destek vermek için dünya çapında düzenlenen Electrolux Design Lab Tasarım Yarışmasına katılacak tasarım bölümü öğrencileri projelerini 1 Ağustos 2007 tarihine kadar gönderebilecek.

Dünyaca ünlü tasarımcıların oluşturduğu bir jüri tarafından değerlendirilecek projelerden finale kalanlar Eylül ayı sonunda açıklanacak.

Bu sene Kasım ayı sonunda Fransa'nın başkenti Paris'te yapılacak olan final töreninde birinci olan yarışmacı 5 bin Euro ve Electrolux Global Design Center'da 6 aylık staj yapma fırsatı elde edecek.

İkinci olan yarışmacı 3 bin Euro, üçüncü yarışmacı ise 2 bin Euro para ödülü alacak.

Bu yılki teması, global ısınma ve çevre dostu ürünlerin öneminden yola çıkılarak belirlenen yarışmada finalistler, tasarım, yenilikçilik, işlevsellik, dayanıklılık ve tüketici içgörüsü kriterleriyle değerlendirilecek projelerini 2020 yılı için geliştirecekler.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/electrolux-design-lab-2007-tasarim-yarismasi_54454.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!