Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İZODER Makale Yarışması

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER, Türkiye’de yalıtım sektörünün Avrupa Birliği yolunda attığı ve atması gereken adımları ortaya koyacak bir makale yarışması düzenliyor. “AB Sürecinde Yalıtım Uygulamaları ve Türkiye’nin Durumu” adıyla düzenlenen yarışma, İZODER yöneticileri ve çalışanları dışında bütün Türk vatandaşlarına açık

yapi.com.trb>Avrupa Birliği sürecinde sektörün geleceği tartışılıyor

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER, Türkiye’de yalıtım sektörünün Avrupa Birliği yolunda attığı ve atması gereken adımları ortaya koyacak bir makale yarışması düzenliyor. “AB Sürecinde Yalıtım Uygulamaları ve Türkiye’nin Durumu” adıyla düzenlenen yarışma, İZODER yöneticileri ve çalışanları dışında bütün Türk vatandaşlarına açık olacak.

Makale yarışması, İZODER’in kamuoyunda yalıtım bilincinin yaygınlaştırılması amacıyla yürüttüğü “Yalıtım yatırımdır” kampanyası kapsamında gerçekleştirilecek. Yarışmada başvurular, 15 Nisan ile 15 Mayıs tarihleri arasında posta ya de e-mail olarak kabul edilecek. Seçici Kurulu’nu İZODER’in belirleyeceği yarışmanın sonuçları 25 Mayıs 2005 tarihinde İZODER’in www.izoder.org.tr adresindeki web sitesinde ilan edilecek

Türkçe ve 12 punto olacak makalelerin uzunluğu en fazla 15.000 vuruş olacak. Birinciye 2.000, ikinciye 1.000 ve üçüncüye de 500 YTL para ödülünün öngörüldüğü yarışmada ödüller, İZODER’in belirleyeceği tarih ve yerde verilecek.

Hiçbir yerde yayımlanmamış olması gereken makalelerin yasal sorumluluğu yazarına ait olacak. Yanıltıcı veya yönlendirici bilgiler içeremeyecek olan makalelerde belirli bir zümre, sınıf, kişi veya toplumu oluşturan tabakalardan herhangi birinin, şirket veya şirketler topluluğunun menfaatinin ön plana çıkartılamayacak. Şirket, topluluk veya çalışanlarının hedef gösterilemeyeceği makalelerde, herhangi bir markanın sloganı ve benzeri cümleler kullanılamayacak veya propagandası yapılamayacak.

İZODER’in, Büyükdere Cad. Hayat Apartmanı No:28 Kat:4 Daire: 7 34387 Mecidiyeköy/İstanbul, adresine posta ya da info@izoder.org.tr elektronik posta adresine e-maille adresine iletilecek makalelerde kullanılan görsel malzemeler orijinalleri veya dijital ortamda, 300 dpi JPG veya TİF formatın gönderilmesi gerekiyor.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/izoder-makale-yarismasi_25051.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!