Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Maxit Maket Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yapı kimyasalları konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olan Maxit Türkiye, Yapı İstanbul Fuarı’ndaki standında İstanbul Teknik, Mimar Sinan, Yeditepe ve Yıldız Teknik Üniversiteleri Mimarlık Fakültesi öğrencilerini maxit Fabrikası’nı yapmak üzere “maxit’in 2007 Hayali” adlı maket tasarım yarışmasında bir araya getirdi.

yapi.com.tr

Yapı kimyasalları konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olan Maxit Türkiye, 2-6 Mayıs 2007 tarihleri arasında Yapı İstanbul Fuarı’ndaki standında İstanbul Teknik, Mimar Sinan, Yeditepe ve Yıldız Teknik Üniversiteleri Mimarlık Fakültesi öğrencilerini maxit Fabrikası’nı yapmak üzere “maxit’in 2007 Hayali” adlı maket tasarım yarışmasında bir araya getirdi.

1.lik Ödülü alan maket

Yarışmaya katılan ögrenciler kendilerine sunulan malzemeleri en iyi şekilde kullanarak fuar süresince, maxit için fabrika ve ofis binalarının maketlerini yaptı. Mimarlık fakültesinden öğretim üyelerinin ve maxit’ten bir mimarın oluşturduğu jüri, tasarım, estetik ve işçilik kategorilerinde yaptığı değerlendirmeler sonucunda Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Didem Özkızılcık ve Emre İçdem takımını yarışmanın galibi olarak belirledi. Fuarın son günü yapılan ödül töreninde, maxit Türkiye Genel Müdürü Cem Baki Sinal, birinci takımdaki yarışmacılara 1.000’er YTL para ödülünü takdim etti, ayrıca birinci ve ikinci takım öğrencilerine maxit’te staj yapma imkanı sunuldu.http://www.yapi.com.tr/yarismalar/maxit-maket-odulleri-sahiplerini-buldu_53983.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!