Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sürdürülebilir İş Ödülleri 2018

Başarılı sürdürülebilir iş modellerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri'nin son başvuru tarihi 13 Temmuz 2018.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Sürdürülebilir İş Ödülleri 2018 Sürdürülebilir İş Ödülleri 2018
SON BAŞVURU TARİHİ 13 Temmuz 2018
DÜZENLEYEN

Sürdürülebilirlik Akademisi

OKUL-ÖĞRENCİ / PROFESYONEL Profesyonel
WEB ADRESİ

https://surdurulebilirisodulleri.com/

E-POSTA

iletisim@surakademi.com

+ Ajandama Ekle

‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’ sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı projeleri geniş kitlelerle paylaşarak Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü teşvik etmeyi amaçlıyor. Yenilikçi, döngüsel ve sorumlu iş modellerine geçişi hızlandırmak ve bütüncül olarak sürdürülebilir yaklaşımlara sahip projelerin rol model olmasını sağlamak amacıyla düzenlenen yarışma bu yıl beşinci kez gerçekleştiriliyor.

Sürdürülebilir İş Ödülleri için 30 Nisan’da başlayan başvuru süreci, 13 Temmuz’a kadar http://surdurulebilirisodulleri.com/2018 sitesi aracılığıyla yapılabilecek.

Ödül programına büyük ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, start-up, sosyal girişim ve yerel yönetimler de başvuru yapabiliyor. Türkiye’nin alanında lider isimlerinden oluşan seçkin jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından yarışmanın kazananları Ekim ayında düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Üç yeni kategori eklendi

Karbon ve Enerji Yönetimi, Su Yönetimi, Sosyal Etki, Sürdürülebilirlik İletişimi, İş birliği, Tedarik Zinciri Yönetimi, Atık Yönetimi, Çeşitlilik ve Dahil Etme, Start-Up, Sürdürülebilirlik Raporu ve Sürdürülebilir İnovasyon kategorilerinde düzenlenen yarışmaya, bu yıl ilk kez ‘Yılın Sosyal Girişimi’, ‘Kadının Güçlendirilmesi’ ve ‘Çalışan Katılımı/Bağlılığı’ kategorileri de eklendi.

İşbirliği kategorisi ise iki başlık olarak başvuruya açıldı. 'B2B İşbirliği' başlığında özel sektör kuruluşları (kâr amaçlı kuruluşlar) arasında yapılan iş birlikleri, 'B2NGO İşbirliği' başlığında ise özel sektör kuruluşları (kâr amaçlı kuruluşlar) ile sivil toplum kuruluşları (kâr amacı gütmeyen kuruluşlar) arasında yapılan işbirlikleri değerlendirmeye alınacak.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/surdurulebilir-is-odulleri-2018_166339.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!