Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

1. Antakya Bienali

Bu yıl ilk kez 16.07.2005 - 23.07.2005 tarihleri arasında İskenderun- Arsuz’da düzenlenecek,Vali, Kaymakam ve Belediye başkanımız başta olmak üzere il ve ilçe mülki amirlerinin  yanısıra, yerel ve ulusal basın, TV ve medyanın  temsilcilerinin yeralacağı  bir açılış ile başlayacak.

yapi.com.tr

Toplantılar
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 16 Temmuz 2005
BİTİŞ TARİHİ: 23 Temmuz 2005
+ Ajandama Ekle

. Antakya Bienali bu yıl ilk kez 16-23/ 07/ 2005 tarihleri arasında İskenderun- Arsuz’da düzenlenecek, Vali, Kaymakam ve Belediye başkanı başta olmak üzere il ve ilçe mülki amirlerinin  yanısıra ,yerel ve ulusal basın ,TV ve medyanın temsilcilerinin yeralacağı  bir açılış ile başlayacak.

"Zaman Güneşi"  isimli bienalde sanatçı H. Çiğdem Yorgancıoğlu kişisel resim sergisi ve şiir dinletisi ile, Prof. Dr. Ali Göktan, Prof. Dr. Ahmet Güney ve  Prof. Dr. Ersin Alok da kişisel  fotograf sergileri ile yer alacaklar.

Ayrıca Prof. Dr. Ataman Demir ve Reşit Kuseyri “Antakya'nın Medeniyet ve Dünya Tarihindeki Yeri” konulu söyleşiler yapacaklar.

Sergi alanlarında her gece müzik ve şiir dinletilerinin yer aldığı bienalde 19.07. 2005 tarihinde sanatçı  İnci Yaman ve sanatçı Halil Karaduman'ın icra edecekleri Klasik Türk Sanat Müziği Konseri ve Kanun Resitali icra edilecek.


http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/1-antakya-bienali_30129.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!