Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

2. Proje ve Yapım Yönetimi Ulusal Kongresi

2. Proje ve Yapım Yönetimi Ulusal Kongresi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün (İYTE) ev sahipliğinde, 13–16 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

yapi.com.tr
1

Toplantılar

2. Proje ve Yapım Yönetimi Ulusal Kongresi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Eylül 2012
BİTİŞ TARİHİ: 16 Eylül 2012
YER: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
DÜZENLEYEN: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
DİĞER BİLGİLER: Prof. Dr. H. Murat Günaydın A:İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi Gülbahçe Kampüsü Urla, 35430 İzmir T: +90 232 750 7000 F: +90 232 750 7012 E: pyyk2012@iyte.edu.tr
+ Ajandama Ekle

2. Proje ve Yapım Yönetimi Ulusal Kongresi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün (İYTE) ev sahipliğinde, 13–16 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

Akademisyenler, profesyoneller ve araştırmacılarla birlikte, ulusal ortak bir paydada bir araya gelerek, proje ve yapım yönetimi alanındaki fikir ve son bulguların paylaşılmasını sağlamayı amaçlayan Kongre, yapım yönetimi alanındaki bilgi birikiminin geliştirilmesine yönelik olarak verimli bir bilgi paylaşım ortamının yaratılmasını, akademi ve sanayi etkileşiminin ve disiplinlerarası iletişimin arttırılmasını, entegrasyon ve ulusal işbirliğinin teşvik edilmesini hedefliyor.

Kongre kapsamında; proje ve yapım yönetimi alanında var olan uygulamaların iyileştirilmesi ve en iyi uygulamaların paylaşımının kolaylaştırılması için yeni teknoloji, yönetim ve eğitim stratejileri ile ilgili bilgi yayılımının hızlandırılması amaçlanıyor. Proje ve yapım yönetimi alanındaki araştırmaların, vaka çalışmalarının ve değerlendirme raporlarının paylaşımının teşvik edilmesi; şartname, model ve süreçlerin, örnek bir rehber teşkil edecek şekilde geliştirilmesi ve yayınlanması; üniversiteler, sanayi ve kamu kuruluşları arasındaki bilgi transferini artırmak için gerekli olan koordinasyonun sağlanması gibi birçok hedefin, birden fazla oturuma ev sahipliği yapacak olan kongredeki toplantılar ve sunumlar kapsamında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Ayrıca, İYTE’de düzenlenecek olan bu kongrenin Türkiye’de bu alanda lisansüstü eğitimlerini sürdürmekte olan araştırmacıların katkıları ile en yeni kavramsal konuların ön bulgularının tartışılarak tanıtılabileceği bir platform olması hedefleniyor. Bu bağlamda sunulan bildiriler arasından seçilecek olan bir bildirinin sahibine “En iyi lisansüstü araştırma ödülü” veriliyor.

Konferans ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/2-proje-ve-yapim-yonetimi-ulusal-kongresi_91475.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Sn. Prof. Dr. H. Murat GÜNAYDIN 13 eylülde yapılacak kongreye, konut inşaat sektöründe dünyada ilk uygulanacak ve geniş halk yığınlarını ilgilendirecek 'bölünebilir daire' sistem mimari proje konusunu sunmak istiyorum. Kabul edilmem konusunda neler gerektiğinin bildirilmesini arz ederim. saygılarımla. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!