Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

2008 BETONART Mimarlık Yaz Okulu

TÇMB’nin mimarlara yönelik olarak yayınladığı BETONART dergisinin çimento ve betonun alternatif kullanım olanaklarını araştırmak, çevre duyarlılığını ve fiziksel çevre kalitesini arttırmak amacıyla mimarlık bölümü öğrencileri için düzenlediği 2008 BETONART Mimarlık Yaz Okulu, 9-18 Temmuz 2008 tarihleri arasında Kocaeli’nde gerçekleştiriliyor.

yapi.com.tr

Eğitimler

2008 BETONART Mimarlık Yaz Okulu
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 9 Temmuz 2008
BİTİŞ TARİHİ: 18 Temmuz 2008
YER: Kocaeli
DÜZENLEYEN: TÇMB
+ Ajandama Ekle

SPAN lang=EN> TÇMB’nin mimarlara yönelik olarak yayınladığı BETONART dergisinin çimento ve betonun alternatif kullanım olanaklarını araştırmak, çevre duyarlılığını ve fiziksel çevre kalitesini arttırmak amacıyla mimarlık bölümü öğrencileri için düzenlediği 2008 BETONART Mimarlık Yaz Okulu, 9-18 Temmuz 2008 tarihleri arasında Kocaeli’nde gerçekleştiriliyor. Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi işbirliği ile gerçekleşecek olan 2008 BETONART Mimarlık Yaz Okulu’nun proje konsepti “Beton’da Betonla Oyun”.

2008 Betonart Yaz Okulu’nün küratörlüğünü yapan Murat Uluğ konsepti şöyle açıklıyor:
“Oyun, genelde de neredeyse yaşantımızın tüm alanlarına yayılmış bir oluşum olması ile birlikte, bünyesine baktığımızda çerçevesinin ve kurallarının önceden belirlenmiş olmasına rağmen, sonuçlarının katılımcısının veya katılımcılarının performansına bağlı olması en önemli özelliğidir. Bu da süreci, hem katılan hem de izleyen açısından eşsiz bir serüven haline getirebilmektedir. Bu yılki yapılacak olan çalışmalar bu çerçeveden bakışla beton üzerinden betonla ele alınacaktır. Bu temel çerçeveye ait alt açılımlar da 'Tekrar' ve 'Farklılaşma' olarak belirlenmiştir."

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/2008-betonart-mimarlik-yaz-okulu_61735.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!