Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

ADesign Fair 2004 Başladı

Art Decor Dergisi ile İkon Fuarcılık Hizmetleri’nin işbirliği ve Ezacıbaşı Vitra’nın ana sponsorluğunda ikincisi düzenlenen ‘Adesign Fair 2004 - İs

NTV-MSNBC

Fuarlar

ADesign Fair 2004 Başladı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Ekim 2004
BİTİŞ TARİHİ: 10 Ekim 2004
+ Ajandama Ekle

rt Decor Dergisi ile İkon Fuarcılık Hizmetleri’nin işbirliği ve Ezacıbaşı Vitra’nın ana sponsorluğunda ikincisi düzenlenen ‘Adesign Fair 2004 - İstanbul Uluslararası Tasarım Buluşması’ başladı.

Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’ndeki açılışta konuşan Art Decor Dergisi Yayın Direktörü Ahmet Buğdaycı, amaçlarının bireysel ve kurumsal yaratıcılığı teşvik etmek ve İstanbul’u bir tasarım kenti yapmak olduğunu, fuarın ikinci yılında bu hedefe oldukça yaklaştıklarını söyledi.

İkon Fuarcılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli de, Türkiye’nin çok geniş ve düşünen, tasarlayan bir nüfusu olduğunu, ayrıca İstanbul’da yaşama gibi bir artıları bulunduğunu ifade ederek, “Bunlar, bu fuarı düzenlerken gücümüz. Fuar, gittikçe bütün İstanbul’a yayılacak. Tasarım, Türkiye’nin geleceğidir” diye konuştu.
Harbiye Askeri Müze Ahmet Fethi Paşa Salonu ile Hilton Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen fuarda, Türkiye ve dünyadan mobilyadan elektroniğe, otomotivden aydınlatma elemanlarına, tekstilden mimariye pek çok farklı sektörden tanınmış markalar ile bağımsız tasarımcıların sıradışı çalışmaları yer alacak.

From Turkish Delight to Turkish Design
Bu yıl ‘From Turkish Delight to Turkish Design’ alt başlığıyla düzenlenen ve tasarımın önemini kamuoyunun gündemine taşıma hedefini üstlenen fuar, 10 Ekim’e kadar gezilebilecek.http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/adesign-fair-2004-basladi_19031.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!