Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Afyonkarahisar'da Mermer ve Doğaltaş Sempozyumu

Türkiye V. Mermer ve Doğal Taş Sempozyumu

yapi.com.tr

Toplantılar
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2 Mart 2006
BİTİŞ TARİHİ: 3 Mart 2006
+ Ajandama Ekle

b>Türkiye V. Mermer ve Doğal Taş Sempozyumu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı Maden Mühendisleri Odası Afyonkarahisar İl Temsilciliği tarafından, 2 - 3 Mart 2006 tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecek.

Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Mermer, Doğal Taş ve Makinaları Üreticileri Birliği ile birlikte düzenlenecek olan sempozyumda, mermer ve doğal taş sektöründeki sorunların incelenmesi ve tartışılması, teknik ve bilimsel gelişmelerin geniş kitlelere aktarılması, araştırmacı, işletmeci, firma temsilcisi ve yönetici çevrelerin aynı platformda buluşturularak yakın bir iletişimin sağlanması amaçlanıyor.

Sempozyum süresince, teknik ve bilimsel gelişmelerin geniş kitlelere aktarılması, ilgili kuruluşlar ve sivil toplum örgütlerinin de katılımıyla çözüm önerilerinin geliştirilmesi ve sektörde yer alan çeşitli tarafların aynı platformda buluşturularak yakın bir iletişimin sağlanması planlanıyor.

Genel olarak sempozyum konuları; mermer dış ticaret ve pazarlaması, doğal taş el sanatları, dünya ve Türkiye doğal taş potansiyeli, mermer ve doğal taş fabrika işletmeciliği, İş ve Maden Kanunları, sektörde iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve ambalaj standartları, mermer ve doğal taş kullanılarak mimari restorasyon ve tarihi, ocak işletmeciliği, sektör ve çevre ilişkisi, sektör yan sanayileri, sektördeki ekonomik gelişmeler, sektörde insan kaynakları eğitimi ve yeni ürün geliştirme.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/afyonkarahisarda-mermer-ve-dogaltas-sempozyumu_42436.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!