Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Ankara Projeleri Sergisi
BÖLÜM SPONSORU

"Ali Baba ve 40 Haramiler" Kadıköy'e Geliyor

Ali Baba ve 40 Haramiler Karma Sergisi

yapi.com.tr

Sergiler

"Ali Baba ve 40 Haramiler" Kadıköy'e Geliyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Temmuz 2006
BİTİŞ TARİHİ: 15 Temmuz 2006
YER: Kadıköy Belediyesi Şehremaneti Binası, Beşiktaş İskelesi Karşısı, Kadıköy, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: Sergi, her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında gezilebilecek. W: www.40haramiler.org
+ Ajandama Ekle

br/> Fotoğraf Sanatçısı Muammer Yanmaz ve öğrencilerinin oluşturduğu "Ali Baba ve 40 Haramiler", Kadıköy Belediyesi Şehremaneti Binası'nda bir karma fotoğraf sergisi düzenleyecek.


Muammer Yanmaz, yaklaşık üç yıldır temel fotoğrafçılık eğitimleri veriyor. Yanmaz, Ali Baba ve 40 Haramiler hakkında şunları söylüyor: "Aslında onlar ne 40 kişi, ne de bildiğimiz Harami… Fotoğraf sanatına gönül vermiş bir grup insan… Üstelik sayıları da hızla artıyor. Kendi bakış açılarından yaşamı fotoğraflıyorlar. Fotoğraf atölyesi bittikten sonra da bağlarını koparmadılar ve kurduğumuz bu grup sayesinde paylaşımlarını sürdürdüler. Bu sergi, Fotoğraf Atölyesi öğrencilerinin ilk karma sergisi. Sergide, özel olarak seçtiğimiz fotoğraflar yer alacak."


Ali Baba ve 40 Haramiler Karma Sergisi'ne eserleriyle katılan isimler şöyle sıralanıyor: Ali Baba (Muammer Yanmaz), Arzu Girgin, Arzu Şanlıman, Armağan Özdemir, Aysun Giresunlu, Başak Demircan, Can Yazıcı, Çiçek Çuhadaroğlu, Devrimhan Kaşkaya, Ebru Türker, Eda Elif Tibet, Elif Kuralay, Engin Bozkuş, Eralp Şirincan, Ergem Şenyuva, Esmahan Güven, Esra Balkeser, Esra Turan, Hale Aytaç, Hüseyin Mutlu, Hüseyin Yalçın, Ilgın Erarslan, Kemal Mehmet Girgin, Mahmut Ceylan, Mehmet Aşık, Mehmet Turan, Meral Pala, Mehveş Döler, Muhterem Kılıç, Murat Tatlıdil, Mustafa Üçbaş, Nesrin Çetiner, Onur Biçer, Osman Buçukoğlu, Özlem Ercan, Özgül Mutlu, Ragıp Ertuğrul, Sedef Kürüm, Sabine Petit, Selen Akçalı, Serkan Hotoğlu, Sinan Döler, Suat Şahin, Süleyman Uçar, Tanıl Akbaytogan, Togay Çınlarses, Ufuk Sarışen, Vedat Mimaroğlu, Yasin Zülfikar, Yelda Ağaoğlu, Yeşim Şahin.

Muammer Yanmaz
1969 İstanbul doğumludur. Orta öğrenimini Saint-Michel Lisesi'nde, yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamlamıştır. Lisenin karanlık odasında başladığı fotoğraf sanatını bir yaşam biçimine dönüştürmüştür. Kendi stüdyosunda tanıtım fotoğrafçılığı yapmakta olan Yanmaz'ın "40 Yönetmen" ve "40 İstasyon Paris", "40 İstasyon New York", Kadin Oyuncular ve 40 Ayna gibi sergilenmiş projeleri vardır.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ali-baba-ve-40-haramiler-kadikoye-geliyor_46814.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!