Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017

REED TÜYAP Fuarcılık tarafından bu yıl, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleştirilecek Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017, Ar-Ge ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak göze çarpıyor.

yapi.com.tr

Fuarlar

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Mart 2017
BİTİŞ TARİHİ: 11 Mart 2017
YER: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

REED TÜYAP Fuarcılık

WEB ADRESİ:

www.avrasyapencerefuari.com

www.avrasyacamfuari.com

www.avrasyakapifuari.com

+ Ajandama Ekle

REED TÜYAP, pencere, cam ve kapı endüstrisinin Avrasya Bölgesi’ndeki ticaret platformu olan Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017 için start verdi. Bu yıl, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleştirilecek fuar, 60 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor.

REED TÜYAP tarafından gerçekleştirilen ve Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarları olan Avrasya Pencere, Kapı, Cam 2017 Fuarları, alüminyum profil, cephe sistemleri ve aksesuarları firmalarının yer aldığı Alüminyum Özel Bölümü ile birlikte, 26 ülkeden 680’den fazla marka ve marka temsilciliğinin katılımıyla 12 salonda gerçekleştirilecek. Yerli ve yabancı sektör profesyonellerini bir araya getirme hedefiyle gerçekleştirilen fuar, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetlerine de buluşma noktası olmayı amaçlıyor. Aynı zamanda fuar kapsamında, pencere sektöründen hizmet alan önemli ihracatçı sektörler de pencere, cam ve kapı sektörünün gerçek potansiyelini görme, sektörü ve dinamikleri yakından tanıma ve daha fazla katma değerli hizmet alabilme şansına kavuşuyor.

Öte yandan, PÜKAD (Pencere ve Kapı Sektörü Derneği), PÜKAB (Pencere Üreticileri Kalite Birliği) ve GALSİAD (Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği) iş birliğiyle düzenlenen ve en son teknolojik yeniliklerin sergileneceği Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017, Avrupa ve Ortadoğu pazarları başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye ihracatı olan pencere sektörünün, Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli buluşma noktası olma özelliği taşıyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/avrasya-pencere-cam-ve-kapi-fuari-2017_155214.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!