Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Tasarım Bilkent '18
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

B2fair, Stop4Business ile Yapı Fuar İstanbul'dan Önce YEM'de!

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve ABİGEM Doğu Marmara işbirliği ile “Stop4Business Projesi”ni Türkiye’de ilk kez hayata geçiriyor. YEM tarafından bu yıl 33’üncüsü düzenlenecek olan “İstanbul Yapı Fuar İstanbul"un ev sahipliği yapacağı Stop4Business Projesi, YEM'de 10 Mart 2010 tarihinde gerçekleştirilecek olan özel bir lansman toplantısı ile

yapi.com.tr

Buluşmalar

B2fair, Stop4Business ile Yapı Fuar İstanbul'dan Önce YEM'de!
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 10 Mart 2010 15:30
BİTİŞ TARİHİ: 10 Mart 2010 17:30
YER: Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), Fulya, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 266 70 70 F: (212) 266 70 10
+ Ajandama Ekle

STRONG>Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve ABİGEM Doğu Marmara işbirliği ile “Stop4Business Projesi”ni Türkiye’de ilk kez hayata geçiriyor. YEM tarafından bu yıl 33’üncüsü düzenlenecek olan “Yapı Fuarı İstanbul”un ev sahipliği yapacağı Stop4Business Projesi, YEM'de 10 Mart 2010 tarihinde 15:30-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan özel bir lansman toplantısı ile tanıtılacak. 

Bu toplantıya katılmak isteyen firmaların, 3 Mart 2010 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar katılımlarını Bican Şahin ya da Irmak Uzun'a bildirmeleri gerekiyor.

B2fair nedir?

Dünya çapında takip edilen uluslararası üç fuar ve bir konferansın yer aldığı iş geliştirme projesi Stop4Business, Avrupa Birliği tarafından destekleniyor. Bu proje kapsamında gerçekleştirilen B2Fair başlığı altındaki ikili iş görüşmelerinde işletmeler firmalarını tanıtmak, yabancı firmalar ile teknolojik ve ticari iş birlikleri yapmak ve yurt dışındaki pazarlara açılıp, piyasaları yakalamak adına yeni fırsatlar buluyorlar.
Yetkililer tarafından hazırlanarak B2fair web sayfasında yayımlanacak olan firma profilleri, aynı zamanda ABİGEM Doğu Marmara’nın ortağı olduğu yaklaşık 50 ülkeyi içeren Avrupa İşletmeler Ağı’nda yayımlanacak.

Firmalar, web sitesinden birbirlerinin bilgilerini görüp değerlendirebilecek. Firmaların, ilgilendikleri firmalara gönderdikleri görüşme talepleri sonucunda “fuar görüşme ajandası” oluşturulacak. İkili iş görüşmeleri esnasında ise firmalar kendilerini daha geniş anlamda tanıtma ve karşı tarafı tanıma, teknolojik ve ticari iş birliklerine adım atma imkanına sahip olacaklar.

Nasıl katılırım?

B2Fair ikili iş görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ABİGEM Doğu Marmara’ya başvuru taleplerini iletmelerinin gerektiği ve kayıt bedelinin 150 euro olduğu bildiriliyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/b2fair-stop4business-ile-yapi-fuar-istanbuldan-once-yemde_77149.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!