Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Tasarım Bilkent '18
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

BASF'tan Yapı Günü

Müşterilerine çok geniş bir yelpazede yenilikçi hammaddelerin yanısıra, geleneksel hammaddeler ve seçkin son ürünler sunan BASF, inşaat sektörü ile buluşmaya hazırlanıyor. BASF Yapı Günü’nde BASF Türk, BASF Yapı Kimyasalları (YKS), Elastogran ve Relius Meges, ziyaretçilerine yenilikçi, etkin ve güvenilir çözümlerini sunacak.

yapi.com.tr

Buluşmalar

BASF'tan Yapı Günü
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 29 Mayıs 2008 11:00
BİTİŞ TARİHİ: 29 Mayıs 2008 17:00
YER: Tophane-i Amire Kültür Binası, Tophana, Beyoğlu, İstanbul
DÜZENLEYEN: BASF
DİĞER BİLGİLER: Sevgül Keskin E: sevgul.keskin@basf.com T: (0212) 334 34 46
+ Ajandama Ekle

Müşterilerine çok geniş bir yelpazede yenilikçi hammaddelerin yanısıra, geleneksel hammaddeler ve seçkin son ürünler sunan BASF, inşaat sektörü ile buluşmaya hazırlanıyor. 29 Mayıs 2008 tarihinde Tophane-i Amire Kültür Binası’nda gerçekleşecek BASF Yapı Günü’nde BASF Türk, BASF Yapı Kimyasalları (YKS), Elastogran ve Relius Meges, ziyaretçilerine yenilikçi, etkin ve güvenilir çözümlerini sunacak.

Etkinlik süresince, ziyaretçiler, ‘Binalarda Enerji Verimliliği ile ilgili BASF ürünleri’ ve ‘Neopor-Yalıtımda Yenilik’ konularında seminerlere katılabilecekleri gibi; binalarda enerji verimliliği, köpükler, mühendislik plastikleri ve özel plastikler, nonwoven dispersiyonları, boya bağlayıcıları ve katkı malzemeleri, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları için bağlayıcılar, renklendiriciler, boya reçineleri, plastikler için UV koruyucular, seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri (EIFS), Su yalıtım sistemleri, zemin kaplama sistemleri, onarım ve güçlendirme sistemleri, beton yan ürünleri, poliüretan izolasyon köpükleri, iç ve dış cephe grubu ürünler (astarlar ve boyalar), PU ve epoksi bazlı astarlar, macunlar ve son kat boyalar konu başlıklarında da detaylı bilgilere ulaşabilecekler.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/basftan-yapi-gunu_61641.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!