Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Heritage İstanbul 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

BAU 2011

Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul “iş geliştirme platformu” kapsamında dünyanın lider fuarcılık firmaları ile işbirliği anlaşmaları imzalandı. Bu kapsamda Messe München firması ile yapılan anlaşma neticesinde Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul, dünyanın en büyük mimarlık, yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan BAU 2011’in konuğu olacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

BAU 2011
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17 Ocak 2011
BİTİŞ TARİHİ: 22 Ocak 2011
YER: New Munich Trade Centre, Münih, Almanya
DÜZENLEYEN: Messe München International
+ Ajandama Ekle

B> Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul “iş geliştirme platformu” kapsamında dünyanın lider fuarcılık firmaları ile işbirliği anlaşmaları imzalandı. Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul Fuarı’nın iş geliştirme ve küresel tanıtım faaliyetleri kapsamında yapı sektörüne yeni pazarlar sağlamak amacıyla imzaladığı bu anlaşmalar ile ilgili fuarların hem katılımcıları hem de ziyaretçilerine karşılıklı olarak pek çok avantaj sağlanacak.

Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul bu kapsamda Messe München firması ile yapılan anlaşma neticesinde BAU 2011’in konuğu olacak.

Dünyanın en büyük mimarlık, yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan BAU iki yılda bir gerçekleştiriliyor. Mimarlık ve inşaat sektöründeki tartışmaları yönlendiren en son konuların neler olduğu üzerinde durulacak olan fuarda, “çevreci binalar”, “evrensel tasarım”,”renovasyon, modernizasyon ve yenileme” konuları ana tema olarak işlenecek.

180.000 metrekare alanda ve 17 sergi salonunda gerçekleştirilecek olan fuara, bin 900 katılımcı firma ve 212 bin ziyaretçi bekleniyor.

BAU 2011, 17 – 22 Ocak 2011 tarihleri arasında Almanya, Münih’te konumlanan “New Munich Trade Centre”da ziyaret edilebilir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/bau-2011_85102.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!