Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Belçika Heyet Gezisi

AİA-İstanbul (Avrupa İşletmeler Ağı), İSO, DEİK ve Türk – Belçika İş Konseyi işbirliğinde 11 – 13 Mayıs 2011 tarihleri arasında Belçika'nın Brüksel ve Gent şehirlerine yönelik bir heyet ziyareti düzenleniyor. Heyet ziyareti, Belçika pazarına yabancı olmayan firmalara ve bu pazara ilk kez giriş yapma arzusunda olan şirketlere Avrupa İşletmeler

yapi.com.tr

Diğer

Belçika Heyet Gezisi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Mayıs 2011
BİTİŞ TARİHİ: 13 Mayıs 2011
YER: Brüksel ve Gent, Belçika
DÜZENLEYEN: AİA-İstanbul (Avrupa İşletmeler Ağı), İSO, DEİK ve Türk – Belçika İş Konseyi işbirliğinde.
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 292 21 57 / 174 (212) 252 29 00 / 174 ugur@iso.org.tr
+ Ajandama Ekle

elçika, Avrupa'nın alım gücü yüksek önemli ticaret ve sanayi merkezlerine kolay erişim sağlaması ve AB içinde elverişli bir dağıtım ve ihracat merkezi olması nedeniyle önemli bir ticari potansiyeli arz etmeye devam ediyor. Bu gerçekten hareketle AİA-İstanbul (Avrupa İşletmeler Ağı), İSO, DEİK ve Türk – Belçika İş Konseyi işbirliğinde 11 – 13 Mayıs 2011 tarihleri arasında Belçika'nın Brüksel ve Gent şehirlerine yönelik bir heyet ziyareti düzenleniyor. Heyet ziyareti, Belçika pazarına yabancı olmayan firmalara ve bu pazara ilk kez giriş yapma arzusunda olan şirketlere Avrupa İşletmeler Ağı’nın da desteğiyle yeni fırsatlara erişim sunmayı amaçlıyor.

Heyet gezisi, arasında inşaat ve yapı malzemeleri ile yenilenebilir enerji sektörünün de bulunduğu ve Belçika'da potansiyel sunan sektörlere odaklı olarak gerçekleştirilecek.

Geziye katılmak isteyenlerin, içerisinde 2 gece otelde konaklama, şehir içi ve şehirlerarası transferler, tercüman, simültane tercüme ile 2 öğle ve 1 akşam yemeğinin de dahil olduğu 550 Euro’luk bir katılım ücreti ödemeleri bekleniyor. Aynı zamanda uçak biletlerinin alınması ve Schengen vize işlemlerinin de yine firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Katılımcı firmaların, KOSGEB İYİG Programı kapsamında mali destek alabilecekleri belirtiliyor.

AİA-İstanbul Belçika Heyet Gezisi’ne katılmak isteyen firma yetkililerinin, en geç 26 Nisan 2011 tarihine kadar ilgili hesaba katılım ücretlerini yatırmaları ve dolduracakları katılım formu ile dekontu (212) 293 55 65 no'lu faksa veya e-posta ile ugur@iso.org.tr adresine göndermeleri gerekiyor.

Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız.
Detaylı program ve bilgi için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/belcika-heyet-gezisi_87000.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!