Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi İlgi Gördü

Elazığ Balakgazi Orta ve Yüksek Eğitim Vakfı’nın düzenlediği ve Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu tarafından açılan ‘Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi’ ziyaretçi akınına uğruyor.

Zaman

Sergiler
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Nisan 2005
BİTİŞ TARİHİ: 9 Nisan 2005
+ Ajandama Ekle

lazığ Balakgazi Orta ve Yüksek Eğitim Vakfı’nın düzenlediği ve Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu tarafından açılan ‘Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi’ ziyaretçi akınına uğruyor.

Sergide aynı zamanda tülle kaplı bardaklardan su ikramı yapılarak, savaş günlerinin zor şartları anlatılmaya çalışıldı. 1 metrekareye 6 bin mermi kovanının düştüğü karelerin de yeraldığı fotoğraf sergisi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Sergiyi gezen Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, satışa sunulan dergileri inceleyerek bunlardan birkaç paragraf okudu. Bu arada dergiyi okuyan Selmanoğlu’nun duygulandığı gözlendi.

Balakgazi Vakfı Başkanı İlyas Bulut, sergiyle şehitlere vefa borcunu ödemek istediklerini ifade etti. Bulut, “Bu sergiyle o yıllarda vatanı kurtarmak için nelere katlandığımızı anlatmak ve vatan için nelerin yapılabileceği ruhunu yaşatmak istedik. Tarihlerin nasıl yazıldığını herkes gelip burada gördü.” dedi. Bulut, 9.00 ile 21.00 saatleri arasında açık kalan serginin 9 Nisan Cumartesi gününe kadar gezilebileceğini söyledi.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/canakkale-sehitleri-fotograf-sergisi-ilgi-gordu_25365.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!