Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Mardin Koruma Güz Kampı
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Çarpıcı Oturumlar ve Konusunda Uzman İsimler 11. Gayrimenkul Zirvesi’nde

GYODER tarafından bu yıl on birincisi düzenlenen Gayrimenkul Zirvesi, Türkiye’nin ilk uluslararası katılımlı bölgesel Gayrimenkul Fuarı ISTANBUL REstate ile birlikte 17-18 Mayıs tarihlerinde, Istanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştiriliyor. Zirve, Alfred Gusenbauer, Jemma Green, Brian Anthony Ciochetti, Ediz Hun, Can Paker,

yapi.com.tr

Toplantılar

Çarpıcı Oturumlar ve Konusunda Uzman İsimler 11. Gayrimenkul Zirvesi’nde
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17 Mayıs 2011 09:00
BİTİŞ TARİHİ: 18 Mayıs 2011 18:00
YER: Istanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Şişli, İstanbul
DÜZENLEYEN: Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER)
DİĞER BİLGİLER: Strateji Parkı İletişim Danışmanlık / Berrak Soyubol T: 0212 321 02 62 E: berrak.soyubol@stratejiparki.com
+ Ajandama Ekle

GYODER tarafından bu yıl on birincisi düzenlenen Gayrimenkul Zirvesi ,  Türkiye’nin ilk uluslararası katılımlı bölgesel Gayrimenkul Fuarı ISTANBUL REstate ile birlikte 17-18 Mayıs tarihlerinde, Istanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştiriliyor. Zirve, Alfred Gusenbauer, Jemma Green, Brian Anthony Ciochetti, Ediz Hun, Can Paker, Dr. Manfreg Wiltschnigg, Dr. Jean François Perouse gibi konusunda uzman isimleri buluşturuyor.  

Gayrimenkul Zirvesi’nin ilk oturumu olan “Ekonomi Platformu” nda, tüm dünyayı etkisi altına alan küresel ekonomik krizin yarattığı eksen kaymaları ve bunların neticesinde ortaya çıkan değişimlerin Türkiye ve dünya üzerindeki etkileri tartışılacak. Dünyanın önde gelen küresel ekonomi ve politika uzmanlarından, 2000–2008 yılları arasında Avusturya Başbakanlığı yapmış olan Kazakistan Başkanı Nazarbayev’in Baş Danışmanı Dr. Alfred Gusenbauer, bu oturuma konuşmacı olarak katılarak Zirve’deki yerini alıyor. Oturum Başkanlığını Bloomberg- HT Araştırma ve Finans Müdürü Cüneyt Başaran’ın yapacağı oturumun diğer konuşmacıları arasında; Sabah Gazetesi Ekonomi Yazarı Dr. Süleyman Yaşar ve Denizbank’ın Baş Ekonomisti Dr. Saruhan Özel yer alıyor.

Çağımızın en önemli sorunlarının başında artan enerji ihtiyacı geliyor. “Gayrimenkul Sektöründe ve Şehirleşmede Yeni Trendler” oturumunda enerjide verimlilik, şehir ekolojisi, yeşil mimarlık hareketi gibi gayrimenkul sektörünün enerji ihtiyacına yönelik çözümler değerlendirilecek. Oturum konuşmacılarından bazıları ise; Türkiye’de pek çok GYO’ya danışmanlık yapan, dünyanın en etkili yatırım bankalarından JP Morgan’ın Sürdürülebilir Kalkınma Bölümü Başkan Yardımcısı Jemma Green ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden MIT’nin Gayrimenkul Bölüm Başkanı ve Direktörü Dr. Brian Anthony Ciochetti.

Gayrimenkul sektörünün farklı açılardan irdeleneceği 11. Gayrimenkul Zirvesi ile yerli ve yabancı sektör oyuncularını bir araya getirecek olan Gayrimenkul Fuarı’nı bir arada sunan ISTANBUL Restate 2011’de; sektörün aktörleri buluşuyor.

Katılımcı formu için tıklayınız.

Gayrimenkul Zirvesi 11 Programı için tıklayınız.

ISTANBUL REstate Panel Programı için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/carpici-oturumlar-ve-konusunda-uzman-isimler-11-gayrimenkul-zirvesinde_87162.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!