Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Civil İstanbul21 Engineering...

Civil Istanbul Engineering Conferences

Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü tarafından bu yıl 8.si düzenlenecek olan “Uluslararası Civil İstanbul Mühendislik ve Mimarlık Konferansları” inşaat ve mimarlık sektörünün önde gelen firmalarını, yöneticilerini ve akademisyenlerini 12-13-14 Mart günlerinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde öğrencilerle buluşturacak.

yapi.com.tr

Buluşmalar

Civil Istanbul Engineering Conferences
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 12 Mart 2019
BİTİŞ TARİHİ: 14 Mart 2019
YER: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi
DÜZENLEYEN:

Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü

+ Ajandama Ekle

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde geleneksel hale gelen Civil İstanbul etkinliği her yıl inşaat mühendisliği ve mimarlık alanında başarılı ve popüler isimleri öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor ama bununla da sınırlı kalmıyor. İstanbul’un en önemli projelerine teknik geziler düzenleniyor. Workshoplar ve yarışmalar yapılıyor. Mühendis ve mimar adayları etkinliğe katılan firmaların insan kaynakları standları sayesinde firmalardan staj ve iş imkanı bulabiliyor ve firmaların projeleri hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Oturumlara katılan katılımcılar, Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından onaylı sertifika alma hakkı kazanıyor. Açılış seremonisinde engellilerle birlikte sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriliyor. Ayrıca yıl içinde yapacağımız Köy Okulu Projesi için “Civil İstanbul’a Kitabınla Gel” mottosuyla köy okulları için kitap toplanıyor.

Avrupa’da 2 Kişiye Teknik Gezi, 5 Kişiye Staj
Civil İstanbul’da yapılan yarışmalar sonucunda 2 kişiye Avrupa’da teknik gezi, 5 kişiye de staj imkanı verilecek.

36 Farklı Ülkeden 100’ün Üzerinde Yabancı Civil Istanbul’a Katılacak
İtalya, Yunanistan, Kosova, Rusya, Macaristan, Arnavutluk, Tunus, Sırbistan, Ukrayna, Almanya, Cezayir, Fas, Azerbaycan, Sudan, Nijerya, Mısır, Hindistan, Finlandiya, Afganistan, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Hırvatistan, Bulgaristan, Sri Lanka, Bosna Hersek gibi pek çok ülkeden 100’ün üzerinde yabancı katılımcı ve Türkiye’nin dört bir yanındaki çeşitli üniversitelerden yüzlerce katılımcı olmak üzere toplam 1000 kişi, 3 gün sürecek olan bu etkinlikte bir araya gelecek.

Etkinliğin proje lideri Emirhan Akbulut etkinlikle ilgili olarak, “Civil İstanbul’u her sene bir adım daha ileri taşıyarak gerçekleştiriyoruz. Bu senede de Türkiye ve dünyanın çeşitli üniversitelerinden gelecek çok sayıda mühendis ve mimar adaylarını sektörün önde gelen isimleri ile bir araya getireceğiz. Bu etkinlik, dünyanın her yerinden katılacak olan öğrencileri birbirine bağlayacak bir köprüdür. Bu sene yabancı katılımcı sayısında rekor kıracağız ve okulumuzda belirlenen bir alana etkinliğe yurt dışından gelecek katılımcıların ülkeleri adına birer fidan dikeceğiz” dedi.

Etkinlik boyunca Civil İstanbul katılımcıları #surewecan ve #civilistanbul19 etiketleriyle sosyal medyalarda paylaşımlarda bulunacak.

Siz de geleceğinize önceden hazırlanmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için YTÜ Yapı Kulübü’nün Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarını takip edebilir, www.civilistanbul.ytuyapikulubu.org adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/civil-istanbul-engineering-conferences_170945.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!