Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

"Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemlerinde Kalite ve Dayanım"

Türkiye’re 2007 yılından itibaren Avrupa standartları çerçevesinde boya, kaplama ve ısı yalıtım sistemlerinin performans ve dayanım araştırmalarını ve geliştirmelerini yapan ve test faaliyetleri gerçekleştiren Dr. Robert Murjahn Enstitüsü (RMI) BASF, ÇİMSA, Dow Bina Çözümleri, Dow Yapı Kimyasalları, EJOT, Saint-Gobain Teknik Kumaşlar ve Wacker

yapi.com.tr
1

Toplantılar

"Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemlerinde Kalite ve Dayanım"
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 6 Mayıs 2010
YER: İstanbul Ritz Carlton
DİĞER BİLGİLER: Dr. Robert Murjahn Enstitüsü T: (262) 678 34 90
+ Ajandama Ekle

Türkiye’re 2007 yılından itibaren Avrupa standartları çerçevesinde boya, kaplama ve ısı yalıtım sistemlerinin performans ve dayanım araştırmalarını ve geliştirmelerini yapan ve test faaliyetleri gerçekleştiren Dr. Robert Murjahn Enstitüsü (RMI) BASF, ÇİMSA, Dow Bina Çözümleri, Dow Yapı Kimyasalları, EJOT, Saint-Gobain Teknik Kumaşlar ve Wacker firmalarının katılımıyla yüksek kaliteli dış cephe ısı yalıtım sistemlerinin önemini vurgulamak ve sektördeki kalite anlayışını katkı sağlamak amacıyla 06 Mayıs 2010 tarihinde İstanbul Ritz Carlton’da "Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemlerinde Kalite ve Dayanım" konferansı düzenliyor.

Avrupa Standardizasyon Komisyonu, Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Standartları Komisyonu Başkanı Dr. Engin Bağda moderatörlüğünde, sektörün önde gelen sistem sağlayıcı firmaların, uygulamacı firmaların ve müteahhit firmaların temsilcilerini biraraya getirecek olan konferansta kuru harçlar ve sıvalarda kalite ve performans kriterleri, Isı yalıtım malzemelerinde kalite ve performans kriterleri, Yardımcı malzemelerde (cam elyaf donatı, dübel, vs.) kalite ve performans kriterleri, yasal mevzuatta son durum konuları hakkında konuşulacak.

Türkiye’de kapsamı ile bir ilk olacak bu konferansta ayrıca, kalite konusunu hammadde ve ürünleri ile destekleyen uluslararası ölçekli firmalar, ilgili ürünleri yaptıkları inşaat işleri ile son kullanıcıya sunan inşaat firmalarıyla buluşacak.

Dış cephe ısı yalıtım sistemlerinin yapı sektöründe kalıcı olabilmesi için belirli kalite unsurlarının göz önünde bulundurulması gerektiğine ve dış cephe ısı yalıtımının binaların yasal yönetmeliklere uygun inşa edilmesiyle yüksek enerji tasarrufuna sahip olabileceğine dikkat çekilecek.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/dis-cephe-isi-yalitim-sistemlerinde-kalite-ve-dayanim_77598.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • konferansa katılmak istiyorum, katılabilir miyim? salih@modelsove.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!