Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Dünyaca Ünlü Modacılar Kola Şişesini Giydirecek

Elif Cığızoğlu, Dice Kayek, Atıl Kutoğlu, Rıfat Özbek, Ümit Ünal, Yazbukey ve Hakan Yıldırım, Hayattan Coca-Cola Şişeleri sergisi için biraraya geldi.

Vatan

Sergiler
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 10 Mart 2005 10:53
BİTİŞ TARİHİ: 10 Mart 2005 10:53
+ Ajandama Ekle

lif Cığızoğlu, Dice Kayek, Atıl Kutoğlu, Rıfat Özbek, Ümit Ünal, Yazbukey ve Hakan Yıldırım, Hayattan Coca-Cola Şişeleri sergisi için biraraya geldi. Dünyaca ünlü modacıların giydireceği şişeler alışveriş merkezlerinde sergilenecek.

Türkiye'nin uluslararası çaptaki yedi moda tasarımcısı ilk kez biraraya gelerek, iki metre boyundaki Coca-Cola şişelerinden oluşan bir sergiye katılıyor. "Hayattan Coca-Cola Şişeleri" adıyla gerçekleşecek sergide, modacıların gözüyle sokak, günlük hayat ve insanlar yorumlanacak Modacıların tasarım eskizlerini tamamladığı ve uygulama aşamasına geçilen sergi, mayıs ayından itibaren büyük alışveriş merkezlerinde meraklılarıyla buluşacak Orijinal şişenin formuna sadık kalınarak üretilecek iki metre boyundaki dev Coca-Cola şişeleri, Türkiye'yi dünyada basan ile temsil eden Elif Cığızoğlu, Dice Kayek, Atıl Kutoğlu, Rıfat Özbek, Ümit Ünal, Yazbukey ve Hakan Yıldırım'ın tasarımlarıyla hayat bulacak. Murat Pilevneli danışmanlığında yürütülen ve Bennu Gerede ile Koray Erkaya'nın fotoğraflayacağı "Hayattan Coca-Cola Şişeleri"nin grafik çalışmalarını ise Ulaş Eryavuz gerçekleştirecek. Sergide yer alan dev şişelerin 250 ml'lik cam versiyonlan ise, her bir tasarımdan 10'ar bin olmak üzere toplam 70 bin adet üretilerek satışa sunulacak Sınırlı sayıda üretilecek şişelerin hem Türkiye'de, hem de dünyada Coca-Cola koleksiyoncularının ilgisini çekmesi bekleniyor. Şişelerin satışından elde edilen gelir BM Kalkınma Programı & Coca-Cola Gençlik Fonu'na aktarılacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/dunyaca-unlu-modacilar-kola-sisesini-giydirecek_23821.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!