Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Emlak Gurusu Dirk Zeller, Realty World ile Türkiye’ye Geliyor

Realty World Türkiye tarafından ING Bank iş ortaklığı ile gerçekleştirilecek ‘Doğru Danışman Fark Yaratır’ toplantısında, broker ve emlak danışmanları Dirk Zeller’dan rekabette avantajlı konuma gelmenin inceliklerini öğrenecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

Emlak Gurusu Dirk Zeller, Realty World ile Türkiye’ye Geliyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 25 Haziran 2012
DÜZENLEYEN: Realty World Türkiye tarafından, ING Bank sponsorluğunda
DİĞER BİLGİLER: Berrin Ersoy Sağlam T: (212) 438 63 50 / 115 E: bersoy@mpr.com.tr Cahide Karav T: (212) 438 63 50 / 158 E: ckarav@mpr.com.tr
+ Ajandama Ekle

Realty World Türkiye, ING Bank sponsorluğunda düzenlediği ‘Doğru Danışman Fark Yaratır’ etkinliği için 25 Haziran’da Dirk Zeller’i konferans vermek üzere Türkiye’ye getiriyor. Katılımcılar, emlak gurusu Dirk Zeller’dan her türlü rekabet ortamında ayakta kalmak ve başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları becerileri geliştirmenin püf noktalarını dinleme fırsatı yakalayacak.

Kuzey Amerika’nın önde gelen emlakçılarından biri

Kariyeri boyunca defalarca Kuzey Amerika’nın önde gelen emlakçılarından biri olarak ödüllendirilen Dirk Zeller, Realty World broker ve emlak danışmanlarına gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyacakları becerileri geliştirmenin tüyolarını paylaşacak. Gayrimenkul sektöründe başarılı olabilmek için iş hayatı ile özel yaşamın dengelenmesi gerektiğinin her seferinde altını çizen Zeller, gerçekleştireceği sunumla katılımcılara iş ve özel yaşamlarını zenginleştirmek için kullanabilecekleri somut araç ve stratejileri anlatacak.

1990 yılında emlakçılık sektörüne girmeden önce dört yıl süreyle profesyonel raketbol oyunculuğu yapan Zeller, raketbol kortundaki rekabet stratejilerini emlakçılığa uygulayarak büyük bir başarı kazandı. Emlakçılık sektörünün önde gelen koçluk firması olan “Emlakçılık Şampiyonları”nın CEO’su Zeller, şirketini emlakçılara ve acenta yöneticilerine iş ve özel yaşamlarını zenginleştirmek için kullanabilecekleri somut araç ve stratejiler sağlamak amacıyla kurdu.

Sektörel buluşmalarımız devam edecek

Dirk Zeller’ın Türkiye’ye daveti ile ilgili açıklamalarda bulunan Realty World Türkiye Genel Koordinatörü Mustafa Baygan “Realty World, Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı günden beri yükselişini devam ettiriyor. Türkiye genelinde 165 bayii ve bini aşkın emlak danışmanı ile faaliyet gösteriyor. Bu başarısını tüm çalışanlarına borçlu. Doğru danışmanın fark yarattığına gönülden inanan Realty World Türkiye, çalışanlarının hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine her şeyden çok önem veriyor” diye konuştu. Eğitim konusunun önemini vurgulayan Baygan, sektörel buluşmaların devam edeceğini de ifade etti.

Dirk Zeller kimdir?

“Haftada dört gün çalışarak satışta başarıya ulaşma sistemi™” Dirk Zeller’in oluşturmayı hayal ettiği bir sistemdi. Zeller gerçek yaşam dengesi sistemine zaman ve kaynak yatırımı yaparak hayalini hayata geçirmeyi başardı. Zeller, Kuzey Amerika’daki emlakçılara sunduğu eğitim, konferans ve koçluk hizmetleriyle onların bir yandan yaşam dengelerini kurarken bir yandan da üretimlerinde devasa artışlar gerçekleştirmelerini sağlıyor. Kurduğu “Emlakçılık Şampiyonları” şirketinin temelinde de işte bu yaşam kalitesi ve dengesi yatıyor.

Zeller; “Günümüzün değişen piyasasında ayakta kalmak için her emlakçının bilmesi şart olan araçlar ve taktikler™”, “Alıcıyı her seferinde ikna etme ve bağlama™”,  “Kendinizi piyasanın tek uzmanı olarak nasıl konumlandırırsınız™” gibi emlak satış sektörü için devrim yaratan programlar hazırladı.

250’den fazla makalesi yayımlanmış olan Dirk Zeller emlakçılık sektöründe başarı ve satış eğitimi alanında en çok yayına sahip yazarlardan biri. “Koçların Köşesi” adlı haftalık bülteni 200 binden fazla aboneye ulaşan Zeller’in; “Emlakçılıkta Birinci Yılınız” “Emlakçılıkta Başarı for Dummies®”, “Meraklısına Telefonla Satış”, “Şampiyon Emlakçı”, “Şampiyon Emlakçılar Takımı” ve “Başarılı Zaman Yönetimi for Dummies®” adlı kitapları bulunuyor.

Zeller, ABD’nin Oregon eyaletinin Bend şehrinde haftada dört günlük mesai tarzında yaşıyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/emlak-gurusu-dirk-zeller-realty-world-ile-turkiyeye-geliyor_91828.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!