Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Marmara Urban Forum 2021
BÖLÜM SPONSORU

Ersa ile Mekanlar 01: Çalışma

Ofisler, ortak çalışma alanları, evler, kafeler derken; çalışma mekanları adeta evrim geçirdi. Bu değişime teknoloji ve kuşak farklılıklarının da eklenmesi, yeni çalışma kültürleri yarattı. Bugün nerede, nasıl çalışıyoruz? Yarının çalışma mekanları nasıl şekillenecek? Tüm bu sorular “Ersa ile Mekanlar: Çalışma” başlıklı etkinlikte tartışılacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

Ersa ile Mekanlar 01: Çalışma
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Mart 2018 10:00
BİTİŞ TARİHİ: 13 Mart 2018 20:00
YER: SALT Galata, Karaköy, İstanbul
DÜZENLEYEN:

Ersa

WEB ADRESİ:

http://ersamobilya.com/ersailemekanlar

DİĞER BİLGİLER:

A: Bankalar Caddesi 11 Karaköy, İstanbul
T: (212) 334 22 00

+ Ajandama Ekle

Ersa, farklı disiplinlerden profesyonellerin mekanlar hakkındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşmasına olanak tanıyan bir etkinlik dizisini hayata geçiriyor.

“Ersa ile Mekanlar: Çalışma” başlığıyla 13 Mart Salı günü SALT Galata’da düzenlenecek ilk etkinlikte, çalışma mekanları tartışmaya açılacak. Çalışma kültüründeki değişim ile çalışma mekanlarının dünü, bugünü ve yarınının disiplinlerarası bir yaklaşımla ele alınacağı etkinliğe, dünyanın en büyük ofis mobilyası markalarından Haworth’un Çalışma Alanı Stratejisti Stefan Kiss de konuk konuşmacı olarak katılacak. Beş farklı oturumda 20 konuşmacının söz alacağı etkinliği izlemek için www.ersamobilya.com/ersailemekanlar adresinden ücretsiz olarak kayıt yaptırılması yeterli.

Konular ve konuşmacılar

“Ersa ile Mekanlar: Çalışma” etkinliğinin Gürhan Bakırküre’nin moderatörlüğündeki ilk oturumunda Gökhan Bilgiç, Volkan Tarsus, Aydan Bozkurt, Eda Çarmıklı ve Markus Lehto, “Çalışma Mekanları Nedir? Ne Değildir?” soruları üzerine tartışacak.

Kerem Erginoğlu’nun moderatörlüğündeki ikinci oturumda Yiğit Şatıroğlu, Emre Güneş ve Burak Ünder, çalışma mekanlarında verimlilik konusunu ele alacak.

Banu Uçak’ın yöneteceği üçüncü oturumda Seyhan Özdemir, Ahmet Onur ve Alpay Er, çalışma kültürü ve mekanlarında trendlerin etkisini konuşacak.

Ersa’nın Hürriyet TV işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Ofis Dışında” programına katılan isimlerden Nevzat Aydın, Filiz Akdede ve Arzu Ünal ise Duygu Merzifonluoğlu’nun moderatörlüğünde çalışma kültürünü yönetici bakış açısıyla yorumlayacak. Etkinlik, moderatörlerin günün değerlendirmesini yapacağı oturumla son bulacak.

Ersa Mobilya'nın yeni tartışma dizisi

“Ersa ile Mekanlar”, farklı disiplinlerden profesyonellerin mekanlar hakkındaki bilgi ve deneyimlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak üzere Ersa Mobilya tarafından düzenlenen bir tartışma dizisi. Mekanların geleceğine odaklanan etkinliğin danışma kurulunda, Gürhan Bakırküre, Aydan Volkan, Pınar Gökbayrak, Yalçın Ata, Aynur Yılmaz ve Banu Binat yer alıyor.

Aydınlatma Merkezi, PETRA The Flooring Co., OWA ve Technogym’in sponsorluğundaki etkinliğin iletişim sponsorluğunu ise bi_özet ve Arredamento Mimarlık üstleniyor. Farklı mekanlara yönelik tekrarlanacak etkinliğin çıktıları, bu mekanların tasarımında rehber niteliği taşıyacak bir yayına dönüştürülecek. Yayına, basılı olarak ve www.ersamobilya.com/ersailemekanlar adresi üzerinden ulaşılabilecek.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ersa-ile-mekanlar-01-calisma_163350.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!