Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Eskişehir’de Fotoğrafla Dolu Günler

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Fotoğrafçılık Kulübü (ANFO) ile Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nce (EFSAD) 19-26 Mart’ta düzenlenen ‘Eskişehir Fotoğraf H

NTV-MSNBC

Sergiler




BAŞLANGIÇ TARİHİ: 19 Mart 2005
BİTİŞ TARİHİ: 26 Mart 2005
+ Ajandama Ekle

nadolu Üniversitesi (AÜ) Fotoğrafçılık Kulübü (ANFO) ile Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nce (EFSAD) 19-26 Mart’ta düzenlenen ‘Eskişehir Fotoğraf Haftası’ kapsamında çok sayıda etkinlik gerçekleştirilecek.

Etkinliğin ilk gününde Adalar Migros Mağazası’nın önünde sokak saydam gösterisi yapılacak. 21 Mart’ta AÜ Kongre Merkezi Kırmızı Salon’da düzenlenecek ‘Türkiye’de Fotoğrafın Geleceği’ konulu panele konuşmacı olarak Geniş Açı Fotoğraf Dergisi editörleri Refik Akyüz ve Serdar Darendeliler ile İstanbul Fotoğraf Merkezi kurucuları Mehmet Kısmet ve Nevzat Çakır katılacak. Aynı gün AÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Merkezi Sergi Salonu’nda ‘Genç Soluklar II’ adlı fotoğraf sergisi açılacak, 35 yıllık fotoğraf sanatçısı Nevzat Çakır, EFSAD’da, ‘Göz Göze’ adlı bir gösteri sunacak, izleyicilerle deneyimlerini paylaşacak.

Etkinliğin üçüncü günü Oktay Çolak ve Erdal Yazıcı’nın gösteri ve söyleşileriyle ‘Fotoğraflarla Yaşayanlar’ adlı sergi izlenime sunulacak. Tahsin Aydoğmuş, 23 Mart’ta Osmangazi Üniversitesi’nde ‘Ve Kadın’, Kerim Bora da ‘Güneşin Üç Yüzü’ adlı fotoğraf gösterisi sunacak.

Etkinlik kapsamında 24 Mart’ta da Fotoğraf Dergisi’nin yayın yönetmenliğini yapan Nadir Ede, Ahmet Selim Sabuncu ve Tuğrul Çakar ile çektikleri İstanbul fotoğraflarından oluşan ‘İğne Deliğinden İstanbul’ adlı fotoğrafları sergileyecek. Aynı gün Gülnur Sözmen, çelik işçileri üzerine gerçekleştirdiği belgesel fotoğraf çalışması ‘Ateşin Kanı’ adlı fotoğraf gösterisini sunacak.

AÜ Kongre Merkezi’nde 25 Mart’ta düzenlenecek ‘Başkalarının Acısını Fotoğraflamak’ adlı panelde de Anadolu Ajansı Fotoğraf Haberleri Müdürü Abdurrahman Antakyalı ile Merih Akoğul, Burak Kara, Murad Sezer ve Kerim Bora, mesleki deneyimlerini anlatacak Merih Akoğul EFSAD’da ‘Bir Şehri Fotoğraflamak: Geçen Yaz Viyana’da’ adlı gösterisini sergileyecek.

Etkinliğin son günü 26 Mart’ta Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi’nde Faruk Akbaş, Emre İkizler ve Cemil Ağacıkoğlu fotoğraf sergilerini izlenime sunacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/eskisehirde-fotografla-dolu-gunler_24139.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!