Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

'Eurasia Shop Design' Perakende Tasarımcılarını Buluşturuyor

Türkiye'de 250 milyar dolar pazar büyüklüğüne ulaşan perakende ve mağazacılık sektörü, gücünü, 28-31 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek 'Eurasia Shop Design-Mağaza, Market Donanımları ve Teknolojileri Fuarı'nda sergiliyor.

yapi.com.tr

Diğer

'Eurasia Shop Design' Perakende Tasarımcılarını Buluşturuyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 28 Mart 2013
BİTİŞ TARİHİ: 31 Mart 2013
YER: CNR EXPO Fuar Merkezi, Yeşilköy
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

CNR Holding kuruluşu Sine Fuarcılık

TELEFON: 212 465 74 74
DİĞER BİLGİLER:

info@cnrexpo.com

+ Ajandama Ekle

Mağaza ve market tasarımı, donanımı ve teknolojileri alanında en son ürünlerin sergileneceği fuar, Satış Noktasında Tasarım Ödülleri, Satış Noktasında Pazarlama temalı seminerler ve gıda perakendecileri kadrolarındaki çalışanların yarışacağı Market Oyunları'na ev sahipliği yapacak.

Türkiye perakende sektörüne uluslararası bir fuar kazandırma hedefiyle yola çıkan CNR Holding kuruluşu Sine Fuarcılık tarafından düzenlenen ‘Eurasia Shop Design Mağaza, Market Donanımları ve Teknolojileri Fuarı’nın, 20 bin metrekare alanda 15 bin sektör profesyonelini ağırlaması bekleniyor. Eurasia Shop Design'ın hedef katılımcı ülkelerini; Rusya, Belarus, Bulgaristan, Ukrayna, İran, Irak, Suriye, Yunanistan, Romanya, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, İtalya, Almanya, Belçika, Fransa, Polonya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri oluşturuyor.

Eurasia Shop Design'la eş zamanlı düzenlenen EDT Expo - Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı ile ortak bir sinerji ve iş ortaklığı sağlanması hedefleniyor.

Uluslararası POPAI OMA Ödülleri

POPAI Türkiye (The Global Assocation For Marketing at Retail) tarafından düzenlenen ve sektörün Oskarı kabul edilen OMA Türkiye Satış Noktasında Tasarım Ödülleri Yarışması ödül töreni de fuarda gerçekleştirilecek. ABD'de satış noktasında pazarlama sektöründe 54 yıldır verilen uluslararası OMA (Outstanding Merchandising Awards - Üstün Satış Desteği Başarısı) ödüllerinin Türkiye ayağı, POPAI Türkiye tarafından düzenleniyor.

Uzman isimlerden seminer ve atölyeler

Yine POPAI tarafından düzenlenecek ‘Satış Kanalında Pazarlama’ seminerinde Türkiye’nin önde gelen uluslararası marka yöneticilerinden satış kanalı yöneticilerine, araştırma şirketlerinden marka danışmanlarına kadar pek çok uzman, satış kanalı pazarlama alanındaki son trendleri, başarılı uygulamaları ve bu alanda Türkiye’yi bekleyen fırsatları kendi tecrübeleri ve izlenimleri üzerinden paylaşacak.

Fuar kapsamında ayrıca, Türkiye’nin önde gelen markalarının yöneticileri ile üniversitelerin endüstriyel tasarım, iletişim, dijital pazarlama vb farklı departmanlardan seçilecek üniversite öğrencileri arasında düzenlenecek ‘Satış Kanalında Yenilikçi Tasarım Uygulamaları’  temalı atölye çalışmasıyla, genç beyinlerin yaratıcı düşünce şekilleri satış kanalına entegre edilecek. Atölye sonunda en çok beğenilen 3 tasarım ödüllendirilerek sektörün  yaratıcılığa ne kadar açık olabileceği uygulamalı olarak gözler önüne serilecek.

Market Oyunları yarışması

Perakende Ekipman ve Teknolojileri Bilgi Platformu (PETEK) sponsorluğunda Ortakalan tarafından düzenlenecek olan “Market Oyunları” , Eurasia Shop Design Fuarı'nda, eğlencenin ve rekabetin adresi olacak. Fuar alanında kurulacak markette, gıda perakendecileri kadrolarındaki en iyi çalışanlarla takım halinde yarışarak hem eğlenecek hem de aralarındaki tatlı rekabeti fuar alanına taşıyacaklar. Fuara katılan ekipman ve teknoloji tedarikçilerinin ürünleriyle hazırlanacak olan market, bir yandan yarışmaya ev sahipliği yaparken diğer yandan en son yeniliklerin fuar ziyaretçilerine sunulmasına olanak sağlayacak.

Katılımcı firmalar

ÜÇGE, Gökçelik, Lego Raf, Aysan Raf, Rafex, Tms Raf, Ar-Çelik Raf, Decoress, Teknik Kromaj, Wanzl, EuroMetall, Depar Raf, Çamkıran, Mer-san Metal, Fimak Fırın Makinaları,Yavuz Plastik, Sam-Tel, Ahmet Yar Soğutma, Kaplanlar Soğutma,Tekso Soğutma, Efe Reyon, Çözüm Soğutma, Nokta Dizayn, Cfm Soğutma – Karel, Diktaş Soğutma, Teknodor, Martek Soğutma, STG Door, Buzdolabı Dünyası, İzodoor, Seton Makina,Kuzey Dizayn,VKF Renzel, HMK Satış Destekleme, POS Tuning, Bidonss, Sezmak Makine, Avolux, Arena Aydınlatma, Cevahir Reklam, Karatek Aydınlatma, Arlight, KBS, Arca Raf & Intertium Design,Uyum Mağaza Donanımları, Seren Mobilya, Shov Dekorasyon,Yağmur Dizayn, Huzur Elektronik,89 Mimarlık, Selinöz Mimarlık, Denker Elektronik, POS Destek, Reklamo TV, Sedef Endüstriyel.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/eurasia-shop-design-perakende-tasarimcilarini-bulusturuyor_105644.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!