Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"Exchange for a Cosmopolitan Future" Projesi Zeytinburnu'nda

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı'nın desteği ve Amsterdam'daki Urban Cosmopolitans Vakfı ile Amsterdam ve Zeytinburnu Belediyeleri ortaklığında gerçekleştirilen "Exchange for a Cosmopolitan Future" (Kozmopolit bir Gelecek için Değişim) isimli proje, 11 Ekim Pazartesi günü Zeytinburnu Kazlı Çeşme Kültür Merkezi'nde başlıyor.

yapi.com.tr

Buluşmalar

"Exchange for a Cosmopolitan Future" Projesi Zeytinburnu'nda
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Ekim 2010
YER: Zeytinburnu Kazlı Çeşme Kültür Merkezi, İstanbul
DÜZENLEYEN: Urban Cosmopolitans Vakfı ile Amsterdam ve Zeytinburnu Belediyeleri tarafından; İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı'nın desteği ile.
DİĞER BİLGİLER: info@urbancosmopolitans.com
+ Ajandama Ekle

B> İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın desteği ve Amsterdam’daki Urban Cosmopolitans Vakfı ile Amsterdam ve Zeytinburnu Belediyeleri ortaklığında gerçekleştirilen “Exchange for a Cosmopolitan Future” (Kozmopolit bir Gelecek için Değişim) isimli proje, 11 Ekim Pazartesi günü Zeytinburnu Kazlı Çeşme Kültür Merkezi’nde başlıyor.

İstanbul ve Amsterdam’dan yazarlar, sanatçılar, politikacılar ve kamusal sanat aktörleri bir araya getirerek kentliler ile buluşturacak olan proje; İstanbul, Antwerp ve Amsterdam gibi kentler arasında bir kültür paylaşımı ortamı yaratmayı hedefliyor.

“Exchange for a Cosmopolitan Future” projesi kapsamında her iki şehirden yazarlar, sanatçılar, politikacılar ve kamusal sanat aktörleri bir araya gelerek çeşitli workshoplar ve seminerler düzenleyecekler. Yıl sonuna kadar sürecek projenin etkinlikleri sanatın yeri, sosyal uyum, sanatçıların profesyonel dünyaya girişlerine destek sağlanması ve yetenek gelişimi gibi alanlara odaklanacak.

“Exchange for a Cosmopolitan Future” projesinin açılışı, 11 Ekim Pazartesi günü Zeytinburnu Kazlı Çeşme Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Moda alanında genç yetenekleri keşfetme konusunda önemli isimlerden biri olan İrem Şentürk’ün bir araya getirdiği ve yıldızı yükselen dört Türk tasarımcı Umut Eker, Burçe Bekrek, Aykut Cömert ve Gizem Akgönül de, bu organizasyon için hazırladıkları tasarımlarını bir defile ile sunacaklar.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/exchange-for-a-cosmopolitan-future-projesi-zeytinburnunda_83119.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!