Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Fotovoltaik Sektöründeki Gelişmeler Değerlendiriliyor

Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin uygulanmasına dair esasların yıl sonuna doğru netleşmesi ile orta ölçekli işletmeler ve şahıslara yönelik güneş enerjisi uygulamalarında, yeni yıl ile birlikte hareketlilik bekleniyor. Sektörün en büyük derneklerinden biri olan Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED), Ankara’dan sonra

yapi.com.tr
1

Toplantılar

Fotovoltaik Sektöründeki Gelişmeler Değerlendiriliyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 20 Ocak 2012 14:00
BİTİŞ TARİHİ: 20 Ocak 2012
YER: Taksim Hill Otel, İstanbul
DÜZENLEYEN: Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED)
DİĞER BİLGİLER: GENSED Koordinatörü Melike Delice T: 0216 455 35 00 - 0530 280 65 02 E: melike.delice@gensed.org
+ Ajandama Ekle

IMG border=0 hspace=5 alt="" vspace=5 align=right src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2012\etkinlikler\90311-1.jpg">Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin uygulanmasına dair esasların yıl sonuna doğru netleşmesi ile orta ölçekli işletmeler ve şahıslara yönelik güneş enerjisi uygulamalarında, yeni yıl ile birlikte hareketlilik bekleniyor. Sektörün en büyük derneklerinden biri olan Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED), Ankara’dan sonra İstanbul’da da konunun taraflarına bilgi verme amacıyla "Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin Değerlendirilmesi" konusunu kapsayan bir etkinlik düzenliyor.

GENSED, 20 Ocak günü Taksim Hill Otel’de, “Fotovoltaik Sektöründeki Gelişmeler ve Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin Değerlendirilmesi” konulu bir etkinlik düzenliyor. Etkinliğin amacı, 2011’in son günlerinde Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği’nin uygulanmasına dair esasların netleşmesi sonrası başlaması beklenen uygulamalar ve fotovoltaik sektöründeki gelişmeler hakkında detaylı bilgi vermek.

14:00’te başlayacak etkinlik iki oturumdan oluşuyor. Etkinliğin ilk oturumunda GENSED Başkanı Prof. Dr. Engin Türe ve GENSED Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Prof. Dr. Şener Oktik fotovoltaik sektöründe yaşanan Türkiye’de ve dünyadaki son gelişmeler hakkında bilgi verecek. İkinci oturumda ise konunun ve alanın Türkiye’deki yetkin isimlerinden biri olan GENSED Genel Sekreteri Hakan Erkan, “Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği ve Uygulama Taslağının Değerlendirilmesi” konulu bir sunum yapacak. Sunumun ardından, geniş zamanlı soru cevap kısmında konu ile ilgili detaylar görüşülebilecek.

Toplantı herkesin katılımına açık olacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/fotovoltaik-sektorundeki-gelismeler-degerlendiriliyor_90311.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • keşke bakanlık yetkilileri de katılsa YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!