Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Genç Piyanistler Engelliler için Çalıyor

Genç Piyanistler Engelliler için Çalıyor

yapi.com.tr

Diğer
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 12 Haziran 2007
BİTİŞ TARİHİ: 12 Haziran 2007
YER: Akatlar Kültür Merkezi
DÜZENLEYEN: Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 351 93 94 F: (212) 351 93 92
+ Ajandama Ekle

0 genç piyanist, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) yararına konser veriyor. Rozi Anjel’in öğrencisi genç piyanistlerin, Akatlar Kültür Merkezi'ndeki konseri 12 Haziran 2007 Salı akşamı saat 19:00’da.

Rozi Anjel ve öğrencileri her yıl olduğu gibi bu yılda duyarlı bir davranış göstererek, konserleri ile toplumsal bir konuya dikkatimizi çekiyorlar: sayıları 8,5 milyon dolayında olan engellilere ve onların sorunlarına ilgimizi çekmek için bedensel engellilere destek oluyorlar. Genç piyanistlerin konserinden ve geceden sağlanacak gelirin tümü de Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne ait olacak.

Konserde yer alacak olan ve yaşları 6 ile 22 arasında değişen genç piyanistlerin isimleri ise şöyle: Aslıhan Agralı, Mey Düek, Alp Anjel, Alida Rafael, Cem Kohen, Eren Asena, Lorin Razon, Nazlı Gönenli, Mirella Habib, Reysi Leon, Sendi Leon, Estel Anahmias, Tara Doorley, Melissa Baron, Selin Maden, Teri Manisa, Yael Yahya, Vanessa Baruh, Lea Butrasoglu, Nedim Ruso, Serra Bilgin.


Ünlü Ressamlarımızdan Engellilere Destek!
Genç Piyanistler'in konserine paralel olarak Feryal Taneri, Ramiz Aydın, Veli Sapaz, Vural Yıldırım, Basri Erdem, Reha Yalnızcık, Hülya Yalçın, Erol Özden, İsmail Hakkı Demirtaş, Mustafa Karyağdı, Sadık Altınok, Aydemir Atalay, Şerif Günyar’ın katıldığı karma resim sergisi, yine Akatlar Kültür Merkezi'nde 4 Haziran 2007 Pazartesi akşamı saat 18:00’da açılacak ve 12 Haziran 2007 Salı akşamı Genç Piyanistler'in konserinin sonuna kadar açık kalacak. Sergiden sağlanacak tüm gelir de Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne ait olacak.


BEDD Hakkında:

Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD), kendisi de bedensel engelli olan Kemal Demirel tarafından, bedensel engellilerin sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm bulmak, bedensel engellilerle dayanışma ortamı sağlamak için 1993 yılında kurulan bir sivil toplum kuruluşudur. BEDD ve Kurucu Başkan Kemal Demirel özellikle Valilikler başta olmak üzere kamu yönetimi ile işbirliği içerisinde kampanyalar yürütmüş ve 20.000 dolayında tekerlekli sandalye dağıtmış, tedaviler gerçekleştirmiş, sağlık ve eğitim yardımlarında bulunmuştur. Bu çalışmaların karşılığında çoğu kamu yönetimi ve yerel yönetimler tarafından verilmiş 300 dolayında plaket ve ödül alınmıştır.

BEDD hakkında daha detaylı bilgi için : www.bedd.org.tr


http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/genc-piyanistler-engelliler-icin-caliyor_54249.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!