Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Tasarım Bilkent '18
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Güney Afrikalı Mimar Joe Noero Türkiye'ye Geliyor

Güney Afrikalı mimar Jo Noero, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ve TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi işbirliğinde Türkiye’ye geliyor. 2000 yılından bu yana Cape Town merkezli “Noero Wolff Architects” bünyesinde mesleki pratiğini yürüten Noero, 5 Ekim 2010 Salı günü MSGSÜ Sedad Hakkı Eldem

yapi.com.tr

Buluşmalar

Güney Afrikalı Mimar Joe Noero Türkiye'ye Geliyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Ekim 2010 19:00
BİTİŞ TARİHİ: 29 Ekim 2010
YER: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Fındıklı / Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şube Hizmet Binası, Karaköy
DÜZENLEYEN: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ve TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi.
DİĞER BİLGİLER: A: Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Kemankeş Cad. No. 31 Beyoğlu - İstanbul T: (212) 251 49 00 Kayıt için: smgmistanbul@mimarist.org
+ Ajandama Ekle

B> Güney Afrikalı mimar Jo Noero, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ve TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi işbirliğinde Türkiye’ye geliyor.

2000 yılından bu yana Cape Town merkezli “Noero Wolff Architects” bünyesinde mesleki pratiğini yürüten Noero, 5 Ekim 2010 Salı günü MSGSÜ Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu’nda “Gündelik ve Sıradışı” başlıklı bir sunum yapacak. Konferansın ardından Noero’nun işlerinden örnekleri kapsayacak serginin açılışı gerçekleştirilecek. Açılış, Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şube’nin Karaköy Hizmet Binası’nda yine 5 Ekim tarihinde saat 19:00’da düzenlenecek.

Simültane olarak İngilizceden Türkçeye çevrilecek olan konferansa, sınırlı kontenjan nedeni ile e-posta yolu ile kayıt yaptırmak gerekiyor.

Jo Noero sergisi, 29 Ekim tarihine kadar görülebilir.


Jo Noero Hakkında

Özellikle Güney Afrika’da tasarladığı binalar, sosyal hizmet açısından etkin bir rol üstlenmiş, kamu yapılarının toplumsal rolünün yeniden tanımlanmasını sağlamış olan Jo Noero’nun öne çıkan işleri arasında, Güney Afrika Port Elisabeth’deki “Kızıl Bölge Mücadele Müzesi” gösterilebilir. Konut biriminden büyük ölçekli kentsel tasarım projelerine kadar tüm işlerinde kendine özgü, çok yönlü çevresel değerlendirmeler ve çözümlemelerin sentezleri bulunabilen mimar, Cape Town Üniversitesi’nde tasarım ve mimarlık kuramı dersleri veriyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/guney-afrikali-mimar-joe-noero-turkiyeye-geliyor_82851.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!