Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

''Hayal Etmekten Korkma''

''Hayal Etmekten Korkma'', Türkiye ile Hollanda arasındaki ticari ilişkilerin 400. yılı kutlamaları kapsamında bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirilecek. Dutch Dream Foundation'dan yapılan açıklamaya göre, iki yılda bir yapılan ''Hayal Etmekten Korkma'' etkinliği 23-25 Mayıs'ta, İstanbul'da gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr / AA

Diğer

''Hayal Etmekten Korkma''
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 23 Mayıs 2012
BİTİŞ TARİHİ: 25 Mayıs 2012
DÜZENLEYEN: Dutch Dream Foundation
+ Ajandama Ekle

''Hayal Etmekten Korkma'' etkinliği, Türkiye ile Hollanda arasındaki ticari ilişkilerin 400. yılı kutlamaları kapsamında bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında yaklaşık 30 yönetici, girişimci ve etkinliğin düzenleyicisi Dutch Dream Foundation'ın ortakları için 3 günlük yoğun bir program hazırlandı. Dutch Dream Foundation'dan yapılan açıklamaya göre, iki yılda bir yapılan ''Hayal Etmekten Korkma'' etkinliği 23-25 Mayıs'ta, İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Etkinlik, Türkiye ile Hollanda arasında ticari ilişkilerin 400. yılı kutlamaları kapsamında, bu yıl ilk kez Türkiye'de düzenlenecek. Hayal Etmekten Korkma projesi, sosyal sorumlu girişimcilik temelinde, ekonomik ve sosyal hayatın önde gelenleri arasında köprü kurma işlevi görecek.

Yaklaşık 30 yönetici, girişimci ve Dutch Dream Foundation'ın ortakları için 3 günlük yoğun bir program hazırlandı. Turun katılımcıları, ''Connecting'' teması çerçevesinde birbiriyle, potansiyel iş ortakları ve Türk işadamlarıyla tanışacak.

Gezinin öne çıkan bölümleri

İstanbul'daki Hollanda Başkonsolosluğu'nda, Ekonomi Bakanı Sayın Verhagen'in katılımının beklendiği tanışma resepsiyonu ve Boğaz'da bir teknede toplantı yapılacak. Katılımcılar bu ortamda, birbirlerini yakından tanıma ve farklı iş yaklaşımlarını öğrenme fırsatı yakalayacak.

Etkinliğe Achmea, ING, KPN, D-Reizen, Rabobank, Mediq Pharmacies Netherlands, Tetraned, Technical College, Utrecht ve De Baak gibi Hollanda'nın pek çok sektör lideri kuruluşundan bazı üst düzey yönetici ve ortaklar katılacak.

Hayal Etmekten Korkma projesi, gelecek vaat eden girişimciler ile önde gelen şirketlerin CEO ve yöneticilerini bir araya getiriyor. Girişimciler, bir yıl boyunca üst düzey bir yönetici, CEO ya da bir direktörden bire bir koçluk alıyor. Bu sayede genç girişimciler ilham almak, bilgi edinmek ve çok önemli bağlantılar kurmakla kalmıyor, aynı zamanda karşılaştıkları sorunları çözmek üzere aktif olarak öneri ve rehberlik almış oluyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/hayal-etmekten-korkma_91885.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!