Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Haydi Çocuklar Minifest'e!

Minifest başlıyor! Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ve büyük ilgi gören minifest, 8-9-10 Ekim tarihlerinde yine Maslak Parkorman'da düzenlenecek. İst

yapitr/Deniz Türkeri

Diğer

Haydi Çocuklar Minifest'e!
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Ekim 2004
BİTİŞ TARİHİ: 10 Ekim 2004
+ Ajandama Ekle

inifest başlıyor! Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ve büyük ilgi gören minifest, 8-9-10 Ekim tarihlerinde yine Maslak Parkorman'da düzenlenecek. İstanbul Kültür Sanat Dostları Lale Kartı üyeleri, minifest'e çocuklarıyla birlikte indirimli katılabilecekler.

Minifest, üç gün boyunca 10:00 ile 17:00 saatleri arasında Maslak Parkorman'da her yaş grubundan çocuklara çeşitli sanat dallarıyla zenginleştirilmiş hareketli ve renkli bir ortam sunacak.

Minifest boyunca çocuklar Parkorman'ın değişik alanlarına yayılmış olan Atölye Çalışmaları'na katılıp el sanatlarından dansa, tiyatrodan müziğe, arkeolojiden mime, hareketle masal anlatılarından sirk numaralarına kadar değişik çalışmalar gerçekleştirebilecekler. Her gün farklı bir atölye çalışmasına katılabilecek olan minifest konukları zengin ve renkli bir programla dolu saatler geçirecekler. minifest'e katılan çocuklar "Doğada Bir Gün" programıyla doğada uzun bir keşfe çıkacak, Rahmi M. Koç Müzesi'nin hazırlayacağı "minimüze"yi keyifle gezecek; "Camocağı"nın usta yaratıcılarıyla camı şekillendirebilecekler. Çocuklar ayrıca; parkın çeşitli alanlarına konacak kocaman oyuncaklardan yararlanacak, CimCimler artistik jimnastik gösterilerini izleyebilecek veya Modern Dans Atölyesi'nde dans edecekler. El Sanatları Atölyesi'nde boyalarla uğraşacak, bir diğer atölyede pamuk helva çubuklarıyla Bir Şehir Yapmak üzere kolları sıvayacaklar. Sihirli Eller ise, onlara illüzyonun inceliklerini gösterecek.

Ayrıntılı Bilgi İçin :

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/haydi-cocuklar-minifeste_18802.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!