Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER Orhan Geniş

Honeywell Türkiye ve Orta...

Honeywell’in 24. EMEA Kullanıcılar Grubu Konferansı: ‘Sustain.Ability’

Modern proses endüstrisini şekillendiren farklı fikirlerin keşfedileceği 2012 Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Kullanıcılar Grubu Konferansı’nın (Honeywell Users Group – HUG) ana teması ‘Sustain.Ability’ olarak beirlendi. Konferans, 13-16 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirlecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

Honeywell’in 24. EMEA Kullanıcılar Grubu Konferansı: ‘Sustain.Ability’
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Kasım 2012
BİTİŞ TARİHİ: 16 Kasım 2012
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Honeywell Proses Çözümleri (HPS)

DİĞER BİLGİLER:

Selcuk Sandan
T: 216-5787100
E: Selcuk.sandan@honeywell.com

+ Ajandama Ekle

Modern proses endüstrisini şekillendiren farklı fikirlerin keşfedileceği 2012 Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Kullanıcılar Grubu Konferansı’nın (Honeywell Users Group – HUG) ana teması ‘Sustain.Ability’ olarak beirlendi. Etkinlik kapsamında katılımcılar siber güvenlik, evrensel I/O, hizmetler ve sanallaştırma konularındaki güncel endüstri sorunlarını ve güçlüklerini müzakere etme şansı bulacaklar. Konferans, 13-16 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirlecek.

Yüzlerce otomasyon kullanıcısının ve endüstri uzmanının katılacağı etkinlikte son teknolojinin pratik demonstrasyonları, ürün uzmanlarıyla birebir etkileşim ve diğer Honeywell kullanıcıları ile grup tartışmaları gerçekleştirilecek. EMEA Kullanıcılar Grubu konferansında gerek işletmeleri gerekse çalışanları olumlu yönde etkileyebilecek eğitim ve bilgiler verilecek.

Konferans gündemi ise EMEA Kullanıcılar Grubu Yürütme Komitesi’nin müşterilerden aldığı girdilere göre belirlendi. Yürütme Komitesi Total, Shell, BP, Repsol, SABIC ve LyondellBasell dâhil olmak üzere önde gelen petrol, gaz ve petrokimya şirketlerinin temsilcilerinden oluşuyor. Bu yıl konferansa Yürütme Komitesi Başkanı Saras’tan Roberto Simeone ev sahipliği yapacak.

Üç günlük konferans boyunca inovatif proses kontrol çözümleri kullanılarak Honeywell müşterileri kimyasal, petrol ve gaz, rafineri, metal, madencilik ve mineral ve ilaç gibi proses endüstrilerinde daha yüksek emniyetin, güvenilirliğin, verimin ve sürdürülebilirliğin nasıl elde edilebileceği ile ilgili düşüncelerini ve uygulamalarını paylaşacak.  

Honeywell tarafından düzenlenen paralel konferanslar aynı yerde gerçekleştirilecek olan Terminal Otomasyon Çözümleri Konferansı, Honeywell Enraf Global Distribütör ve Kanal Ortakları Konferansı ve Saha Ürünleri Kanal Ortağı Konferansı’nı içerecek.

Konferansta, Honeywell UniSim® Design Suite kullanılarak kritik bir tesis işyeri sorunun çözümü için amaçlanmış bir proses tasarımı konulu 2012 Honeywell Öğrenci Yarışması’nda kazanan çalışma da tanıtılacak.

Honeywell 2012 EMEA Kullanıcılar Grubu Konferansı hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/honeywellin-24-emea-kullanicilar-grubu-konferansi-sustain-ability_101015.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!