Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
SONRAKİ HABER: Arch+Dsgn Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

I. Yönetim Danışmanları Zirvesi

Yönetim Danışmanları Derneği; mesleğin tanıtımı, bilinirliği, hizmet kalitesinin gelişimini sağlamaya yönelik çalışmalarının yanında, “I. Yönetim Danışmanları Zirvesi”ni 11 Nisan’da, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştiriyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

I. Yönetim Danışmanları Zirvesi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Nisan 2014
YER: Çırağan Sarayı
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Yönetim Danışmanları Derneği

+ Ajandama Ekle

Dünyada ve ülkemizde gelişen kavramların, öne çıkan yaklaşımların inceleneceği “I. Yönetim Danışmanları Zirvesi"ne, iş dünyasından, kamu kurum ve kuruluşlarından seçkin yetkililer, yurtdışından alanında uluslararası geniş deneyim ve kritik sorumluluklar almış konuklar davetli.

Kurumsal Yönetişim ve Değişim Yönetimi konularının ele alınacağı doyurucu bir içerikle katılımcılara önemli katkılar sağlayacak Zirve’de, “Yönetim Danışmanlığı Projesi Ödülü” de sahibini bulacak.

Danışan ile danışmanın bir araya geleceği Zirve’de, kurumların gelişiminde kritik önemdeki dört konu ele alınacak, iki tarafın da birbirinin beklentileri ve uygulamadaki önemli konular tartışılacak. Danışan tarafında; yönetim danışmanlığı projelerinin karar vericileri konumunda olan kamu ve özel kurumların üst düzey yöneticileri olacak. Zirve’de, YDD üyeleri ve henüz üyemiz olmamış danışmanlar da bir araya gelerek sektörün birlikteliğini sağlayacak.

Yönetim Danışmanları Derneği; Zirve’nin oluşumunda, “yönetim kalitesinin gelişimini” hedefleyen sivil toplum kuruluşları olan işbirlikçilerini öncelikli hedef olarak tanımlıyor. Yanı sıra ülkede etkili kamu kuruluşları ile de işbirliklerini geliştirerek, daha güçlü ve etkili bir zirve ile 11 Nisan’da bir ilke imza atıyor.

Yönetim danışmanlığı hizmetlerinin etkinliğini ve yönetim danışmanlığı mesleğinin bilinirlik ve prestijini geliştirmeye destek sağlayacak, Zirve’de danışan-danışman, kamu-özel-sivil toplum olmak üzere tüm taraflar; katılımcı, sponsor ve ödüle başvurarak dolu dolu bir Zirve olmasını sağlıyor.

Kurumların yönetim kalitesini geliştirme hedefinde hizmet veren yönetim danışmanlarının, bir araya gelerek oluşturacakları prestijli paylaşım ortamında, dünyadaki yeni yönetim yaklaşımlarının tartışılacağı değerlendirileceği Zirve, sonraki yıllarda da bilinirliğini geliştirerek devam edecek.

Ülkemiz ve kurumlarımızın gelişimi için kritik önemdeki yönetim kalitesinin gelişimine hizmet edecek bu “Zirve” ve “Ödül Töreni”ne siz de başarılı çalışmalarınızın başkalarına örnek olmasını sağlamak ve doğru örnekleri ortaya çıkartarak danışmanlık çıtasını yükseltme hedefine katkıda bulunmak istiyorsanız ydd.org.tr sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Zirve programına ulaşmak için tıklayın.


http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/i-yonetim-danismanlari-zirvesi_118760.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!