Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

IFS Sektörel Etkinlikleri Bu Yıl “İnşaat Günü” ile Başlıyor

IFS’nin büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmek üzere geliştirdiği IFS ERP Uygulamaları’nın, sektörlerin ihtiyaçları ve süreçleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş sektörel çözümlerinin tanıtılacağı seminer zinciri “İnşaat Günü” ile başlıyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

IFS Sektörel Etkinlikleri Bu Yıl “İnşaat Günü”  ile Başlıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 10 Mart 2011 13:00
BİTİŞ TARİHİ: 10 Mart 2011 18:00
YER: Ritz Carlton Otel, Şişli, İstanbul
DÜZENLEYEN: IFS
DİĞER BİLGİLER: T: (216) 545 96 96 F: (216) 545 90 76 E: satis@ifs.com.tr
+ Ajandama Ekle

IFS’nin büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmek üzere geliştirdiği IFS ERP Uygulamaları’nın, sektörlerin ihtiyaçları ve süreçleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş sektörel çözümlerinin tanıtılacağı seminer zinciri “İnşaat Günü” ile başlıyor.

İnşaat sektörünün proje tabanlı yapısı ile kendine has süreçler barındırdığı bilinciyle IFS, proje tabanlı endüstriler konusunda dünya genelindeki tüm know-how’ını birleştirerek 15 yıldan fazla zamandır İngiltere’deki Ar-Ge merkezinde tasarlanıp geliştirilen IFS İnşaat ve Taahhüt Çözümü’nü Türk inşaat firmalarına sunacak.

10 Mart Perşembe günü İstanbul Ritz Carlton Otel’de, 13.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan seminerde, proje tabanlı endüstrilerde ERP entegrasyonunun nasıl yapılabileceği, inşaat sektörüne ait süreçlerin ERP üzerinde yönetilmesi ve inşaat sektörünü ilgilendiren diğer tüm uygulamalarda IFS ERP İnşaat Çözümü’nün sunacağı özellikler katılımcılara anlatılacak. Ayrıca IFS müşterilerinden SİNPAŞ’ın ERP projesini yönetmiş olan ERP Uzmanı, Taner Akkaş proje süreçlerine ait detayları dinleyicilerle paylaşacak.

Seminerde iş programı yönetiminden, proje bütçe ve maliyet izlemeye, şantiye süreçlerinden taşeron yönetimine tüm süreçlere yönelik entegre IFS ERP çözümleri anlatılacak. Ayrıca inşaat sektörünün yetkin kurumlarından İNTES (Türkiye İnşaat Sanayicileri İşvenler Sendikası) Genel Sekreteri Sayın H. Necati Ersoy başkanlığında, sektörün öncü isimlerinin yer alacağı, sektörün sorunlarının ve çözüm yollarının tartışılacağı bir panel de gerçekleştirecek. IFS yetkilileri, ilki 2009 yılında Ankara’da gerçekleştirilen İnşaat Günü’nün yoğun ilgi gördüğünü ve sektörün hızla büyürken süreçlerini kontrol altına alabilmek için özel çözümlere  ihtiyaç duyduğunu, belirtiyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ifs-sektorel-etkinlikleri-bu-yil-insaat-gunu-ile-basliyor-_85845.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!