Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

inSuppliers İnşaat Sektörü Profesyonelleri Buluşması

Sektörün öncü firmalarının katılımıyla gerçekleşecek inSuppliers İnşaat Sektörü Profesyonelleri Buluşması, 20 Mayıs’ta İstanbul Fairmont Quasar’da yapılacak.

yapi.com.tr

Buluşmalar

inSuppliers İnşaat Sektörü Profesyonelleri Buluşması
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 20 Mayıs 2024 13:00
BİTİŞ TARİHİ: 20 Mayıs 2024 20:00
YER: İstanbul Fairmont Quasar
DÜZENLEYEN:

inSuppliers

WEB ADRESİ:

insuppliers.com

+ Ajandama Ekle

İlki Ocak 2024’te düzenlenen ve büyük beğeni toplayan inSuppliers İnşaat Sektörü Profesyonelleri Buluşması’nın ikincisi, 20 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Fairmont Quasar’da düzenlenecek.

inSuppliers’ın düzenlediği etkinlik, yenilikçi formatı, benzersiz katılımcı profili, özel tasarlanmış profesyonel eşleşmeleri ile katılımcılara yeni ve kalıcı bağlantılar kurmaları için benzersiz fırsatlar sunuyor. B2B oturumlar, ilham konuşmaları, ikili görüşmeler, konuk konuşmacı ve özel akşam yemeği ile zengin networking fırsatları içeren etkinlik, inşaat sektörünü uçtan uca buluşturmaya hazırlanıyor.

Sektörün en geniş temsili

Etkinlik, sektörün önde gelen yatırımcı ve taahhüt firmalarını, farklı sektörlerin inşaat gruplarını, mimarlık ofislerini, ürün ve hizmet sağlayıcıları, sektörün dönüşümüne öncülük eden meslek kuruluşlarını ve dernekleri, üniversitelerin öğrenci kulübü temsilcilerini bir araya getiriyor.

Sektörün bir araya gelmeye, güçlü bağlantılar geliştirmeye ihtiyacı var

Etkinlik hakkında konuşan inSuppliers Kurucusu Y. Mim. Güliz Fiş şöyle diyor: “Ocak ayında düzenlediğimiz ilk etkinlik geniş bir katılımla gerçekleşti, çok verimli iş birliklerine sahne oldu. Katılımcılardan aldığımız olumlu geri bildirimler ve talepler doğrultusunda ikinci etkinliği yapmaya karar verdik. Sektörün her zamankinden daha çok bir araya gelmeye, kalıcı iş birlikleri ve güçlü bağlantılar geliştirmeye ihtiyacı olduğu bir dönemdeyiz. İnşaat sektörünün yenilikçi startup’ı olarak sağladığımız çevrimiçi eşleşme ve önerme hizmetlerini, yüz yüze buluşmalarla fiziki ortama taşıyor, sektördeki bağların güçlenmesine katkı veriyoruz. Firmalara kendilerini özgürce ifade etmeleri için imkanlar sağlıyoruz. Amacımız, sektörü farklı iş yapış şekilleri ve yeni iş modelleri ile tanıştırmak, firmaların doğru kişilerle bir araya gelerek, verimli ve odaklı görüşmeler yapmaları için ortam sağlamak.”

Ayrıntılı bilgi ve katılım için tıklayın


*

InSuppliers Nedir?

İnşaat sektörünün profesyonel ağı inSuppliers, sektör profesyonellerinin kendilerine en uygun iş ortaklarını doğrudan bulmalarını kolaylaştıran, B2B ve B2C paydaşlar arası eşleşme ve önerme hizmeti sunan global bir networking platformudur.

Üreticisinden uygulamacısına kadar inşaat sektörünün tüm paydaşlarının düşük pazarlama bütçeleri ile görünürlüklerini artırabileceği, iş geliştirebileceği, ihracat fırsatı/imkânı olmayan sektör paydaşlarının ihracatta pay alma fırsatı yakalayabileceği yenilikçi startup inSuppliers.com, teyitli referanslar ile bilgi kirliliğini azaltarak, uzmanlık arayışlarında aracısız direkt yetkili kişiye ve yeni pazarlara erişim fırsatı sağlar.

İnşaat sektöründeki ürün ve hizmet sağlayıcılardan (tedarikçi, alt yüklenici) karar vericilere (müteahhit, yatırımcı), destek kuruluşlarından (meslek odası, dernek, STK) öğrenci kulüplerine (yapı, tasarım ve girişimcilik kulüpleri) ve dönüşümün anahtar firmalarına kadar (contech, startup, teknoloji, sürdürebilirlik) tüm aktörlerin ihtiyaç duydukları kapsamda, doğrudan, en hızlı ve doğru biçimde iletişim kurmalarına yardımcı olur.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/insuppliers-insaat-sektoru-profesyonelleri-bulusmasi-_204492.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!