Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Heritage İstanbul 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

İSMEK, İstanbul Sanat ve El Sanatları Fuarı'na Katılıyor

İSMEK'in sponsor katılımcı olarak yer alacağı İstanbul Sanat ve El Sanatları Fuarı, 4-12 Aralık 2004 tarihleri arasında Dolmabahçe Kültür Merkezi'nde

İBB
1

Fuarlar

İSMEK, İstanbul Sanat ve El Sanatları Fuarı'na Katılıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 4 Aralık 2004
BİTİŞ TARİHİ: 12 Aralık 2004
+ Ajandama Ekle

SMEK'in sponsor katılımcı olarak yer alacağı İstanbul Sanat ve El Sanatları Fuarı, 4-12 Aralık 2004 tarihleri arasında Dolmabahçe Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Kültürlerin kavşak noktası olan İstanbul'un ev sahipliği yapacağı İstanbul Sanat ve El Sanatları Fuarı, Dolmabahçe Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. İSMEK'in sponsor katılımcı olarak yer alacağı fuar, 4-12 Aralık tarihleri arasında açık kalacak.

Forza Fuarcılık ve Organizasyon tarafından düzenlenen, yurtiçi ve yurtdışından İSMEK'in de aralarında bulunduğu 87 firmanın katılacağı İstanbul Sanat ve El Sanatları Fuarı'nda, Plastik Sanatlar (Resim, grafik, fotoğraf, karikatür, heykel, seramik, plastik sanatlar için kullanılan malzeme, araç ve gereçler), El Sanatları (El işçiliğiyle biçimlendirilmiş her türlü taş obje, sırlı ya da sırsız her türlü pişmiş toprak obje, el işçiliğiyle üretilmiş her türlü cam obje, altın ve gümüş dahil her türlü işlenmiş madeni ürün, ağaç oyma, kakma, sedef kakma vb. ahşap işleri, örme, nakışlama, boyayla desenleme vb. iplik dokumalı ürünler, halı, kilim, cicim, sumak, tülü vb. geleneksel dokumalar, hat, minyatür, ebru, kat'ı, cilt işleri vb. geleneksel sanatlar, maden, pişmiş toprak, lif, boncuk, taş vb. malzemeler kullanılarak el işçiliğiyle üretilmiş takılar, deri ürünü ciltler, Karagöz tasvirleri, küçük aksesuvarlar vb., ev dekorasyon ürünleri, maketçilik, el sanatları için kullanılan malzeme, araç ve gereçler), Plastik ve el sanatlarıyla ilgili resmi, özel, gönüllü kuruluşlar ile Sektörel yayınlar yer alacak.

Türk ve dünya sanatçılarının buluşma noktası olacak İstanbul Sanat ve El Sanatları Fuarı, saat 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ismek-istanbul-sanat-ve-el-sanatlari-fuarina-katiliyor_21153.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Bizler yeni bir firma olarak hazır gümüş takı ve yarı değerli taşlardan kendi tasarımlarımızı halkın zevkine sunuyoruz.Ve fuarlara katılarak yeni fikirler elde etmek ,yeni bakış açıları kazanmak istiyoruz.Bu konuda bizleri bilgilendirirseniz çok seviniriz.Funda Haberal. fundahaberal@hotmail.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!