Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

İstanbul Aile Albümü Sergisi

Fotograf Geçidi: İstanbul 2010’un ilk etkinliği olan Erhan Şermet’in İstanbul Aile Albümü sergisi, İstanbul’un bütün güzelliğini ve şiirselliğini dile getirirken, kentin ruhunu, burada yaşamanın anlamını ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

yapi.com.tr

Sergiler

İstanbul Aile Albümü Sergisi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Eylül 2009 19:00
BİTİŞ TARİHİ: 2 Ekim 2009
YER: FOTOTREK FOTOGRAF MERKEZİ, Mısır Apartmanı, Beyoğlu, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: İstanbul AKB Ofisi: T: (212) 377 02 00 F: (212) 244 55 37
+ Ajandama Ekle

otograf Geçidi: İstanbul 2010’un ilk etkinliği olan Erhan Şermet’in İstanbul Aile Albümü sergisi, İstanbul’un bütün güzelliğini ve şiirselliğini dile getirirken, kentin ruhunu, burada yaşamanın anlamını ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Binlerce yıllık tarih ve kültürüyle İstanbul’u fon olarak kullandığı ve kendi seçtikleri halleriyle sanatçısından satıcısına İstanbul sakinlerini fotograflayan Şermet’in sergisi 2 Ekim 2009’a kadar gezilebilecek.

Fotograf Geçidi: İstanbul 2010

Fotograf Geçidi: İstanbul 2010 Projesi, binlerce yıldır önemli bir kültür, sanat ve yaşam merkezi olan İstanbul’un çağımızın en önemli sanatlarından biri olan fotografçılık ile belgelenmesi ve gelecek kuşaklara kalıcı eserler bırakılmasını amaçlıyor. Sanat yönetmenliğini ve küratörlüğünü Gültekin Çizgen’in, organizasyonunu Cenk Gençdiş’in yaptığı proje, FOTOTREK FOTOGRAF MERKEZİ çatısı altında gerçekleşiyor.

Eylül 2009 – Eylül 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek olan projenin temel etkinliği, FOTOTREK FOTOGRAF MERKEZİ’nin İstiklal Caddesi Mısır Apartmanı’ndaki galerisinde gerçekleştirilecek. Türk ve yabancı fotografçıların çalışmalarına yer verilecek olan sergilerde, her serginin 70 x 70 cm ebatlarında özel tasarımlı katlamalı katalogu da yayınlanacak.

Sergiler dışında ayrıca İstanbul temalı fotograf gösterileri ve söyleşiler, fotograf dünyasının önde gelen isimlerinin katılacağı atölye programları, İstanbul Sanat ve Fotograf Seminerleri, Çocuklar için Fotograf Atölyeleri ve sergi okuma günleri gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/istanbul-aile-albumu-sergisi_71940.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!