Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı Tanıtım Toplantısı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı (TKY), 2009-2010 akademik dönemine ETMK desteği ve genişleyen uluslararası kadrosuyla başlıyor. Programın tanıtım oplantısı 8 Eylül’de.

yapi.com.tr

Toplantılar

İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı Tanıtım Toplantısı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Eylül 2009
YER: santralistanbul, Eyüp, İstanbul
DÜZENLEYEN: İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı (TKY)
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 311 75 81 E: tky@bilgi.edu.tr
+ Ajandama Ekle

stanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı (TKY), 2009-2010 akademik dönemine ETMK desteği ve genişleyen uluslararası kadrosuyla başlıyor. Programın tanıtım oplantısı 8 Eylül’de.

2009-2010 akademik döneminde 11. yaşına adım atacak olan Program, tanıtım toplantısında eğitim kadrosunu, mezunları, tasarım ve yönetim dünyasının profesyonellerini ve tasarım yönetimine ilgi duyan adayları bir araya getiriyor. Toplantının sadece program strüktürünü değil, Türkiye’de yapılmış tasarım yönetimi projelerini de gündeme taşıması planlanıyor.

TKY hakkında

Alışılmış eğitim metotlarına “modüler” bir yaklaşım getiren 30 haftalık sertifika programı, multi disipliner bir yapıyı benimsiyor. Pazarlamadan iletişime, endüstriyel tasarımdan mimarlığa geniş bir çerçeveye yayılan kuramsal dersleri ve seçmeli olarak tamamlanan bitirme projesinin yanı sıra, farklı sektörlerin önde gelen isim ve markalarını öğrencileri ile bir araya getiren "Salı Atölyeleri” ile fark yaratılmaya çalışılıyor.

Kuruluşundan bu yana, tasarımın farklı alanlarında faaliyet gösteren profesyoneller ve akademisyenlerden oluşan uluslararası eğitim kadrosu ile dikkatleri toplayan Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı, bu yıl eklenecek isimlerle de fark yaratmaya hazırlanıyor. Dünyanın en önemli lisansüstü tasarım okullarından Domus Academy ile işbirliğini uzun süredir sürdüren program, Kale Grubu, Nurus, Mavi Jeans, Maybe Design, Arkitera ve Radikal Gazetesi gibi destekçilerin yanına yeni dönem itibariyle ETMK (Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu)’yı da ekliyor.

Dersler öğrencilerin çalışma hayatları göz önünde bulundurularak Çarşamba-Perşembe günleri 18:30-20:30 ile Cumartesi günü ise 09:30-13-30 saatleri arasında santralistanbul'da gerçekleştirilecek.

Başvuru hakkında

19 Ekim 2009 tarihinde dersleri başlayacak olan programın kayıtları http://www.bilgi-tasarimsertifika.com/tser_basvuru.asp linkinden “online başvuru” seçeneğiyle gerçekleştirilebiliyor. Online başvurularını ve ön kayıtlarını gerçekleştiren ilgililer 14-18 Eylül tarihlerinde yazılı sınav ve mülakata tabi tutulacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/istanbul-bilgi-universitesi-tasarim-kulturu-ve-yonetimi-programi-tanitim-toplantisi_71655.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!