Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Tasarım Bilkent '18
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Istituto Marangoni Moda ve Tasarım Okulu Tanışma Toplantısı

Istituto Marangoni Moda ve Tasarım Okulu Tanışma Toplantısı

yapi.com.tr

Buluşmalar
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 30 Nisan 2007
BİTİŞ TARİHİ: 30 Nisan 2007
YER: Atatürk Kültür Merkezi Sinema Salonu
DÜZENLEYEN: Firenze Yurtdışı Eğitim
DİĞER BİLGİLER: Tel: 0216 3022455
+ Ajandama Ekle

talya’nın en ünlü moda ve tasarım okulu Istituto Marangoni 30 Nisan 2007 Pazartesi günü saat 17:00’de Firenze Yurtdışı Eğitim organizasyonu ile AKM Sinema Salonu'nda Türk öğrencilerle buluşuyor.


1935 yılında Milano’da açılan Istituto Marangoni bugün tasarımın 3 büyük başkenti olan Milano, Londra ve Paris kampüslerinde Moda ve Tasarım alanında eğitim vermeyi sürdürüyor. Her yıl binlerce öğrenci iyi bir eğitim almak ve tasarım dünyasında sağlam bir yer edinmek için Istituto Marangoni’yi tercih ediyor.
Istituto Marangoni Moda ve Tasarımın çeşitli alanlarında üniversite, sertifika ve master programları sunuyor. Tasarım dünyasının önde gelen isimleri derslere eğitmen olarak giriyor. Profesyonellik sınıflara taşınıyor ve öğrenciler eğitim hayatları sürerken iş hayatıyla tanışıyorlar. Bu ilişkileri yeteneği ve vizyonu ile birleştiren öğrenciler mezuniyetlerinde güncel portfolyoları sayesinde ünlü markalardan iş ve staj teklifi alıyorlar. 70 farklı ülkeden gelen öğrenciler sınıflarda kendi kültürlerini ve stillerini yansıtıyorlar. Istituto Marangoni öğrencilere profesyonel Moda ve Tasarım eğitimi verirken onlar aralarında kültür alışverişinde bulunuyorlar. Bugünün sınıf arkadaşları ilerinin iş arkadaşları oluyor. Bu alışverişin iş yaşamında da devam etmesi öğrencilere birlikte büyük projelere imza atma şansını veriyor.

Istituto Marangoni , üniversite ve master eğitimlerinin yanı sıra ingilizce sertifika programları ile 1 sene de meslek kazanmak isteyen lise veya üniversite mezunlarına hayatlarını değiştirme fırsatı sunuyor. 1 senelik oldukça yoğun eğitimle tasarım eğitimi alan öğrenciler moda veya tasarım alanında kariyerlerine başlayabiliyorlar.

Tasarım geçmişi olmayan ama tasarım gözü olanlara ise Yaz Programları ile ışıltılı tasarım dünyasına giriş yapma ve yeteneklerini keşfetme fırsatı sunuluyor. Moda Tasarım, İmaj Danışmanlığı, Moda Pazarlama, Reklam Tasarımı, İç Mimari ve Mobilya Tasarımı üzerine verilen 3 haftalık programlar ile yaz tatilini Milano, Londra veya Paris’te tasarımın kalbinde geçirmek mümkün. Ayrıca, akademik kayıtlarını Firenze Yurtdışı Eğitim aracılığı ile yapan öğrencilere 1 kur İtalyanca Dil Kursu ücretsiz olarak veriliyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/istituto-marangoni-moda-ve-tasarim-okulu-tanisma-toplantisi_53645.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!