Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kale Tasarım Merkezi Andrea Branzi Söyleşisi ile Açılıyor

Kale Tasarım Merkezi, dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı ve mimar Andrea Branzi’nin söyleşisi ile açılıyor. Tasarımın endüstri dünyasındaki konumu ile yeni ekonomik ve toplumsal sorunlar arasındaki varoluşun tartışılacağı Adrea Branzi söyleşisi, 7 Kasım 2008 günü santralistanbul Çağdaş Sanatlar Müzesi Giriş Salonu’nda gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr
1

Toplantılar

Kale Tasarım Merkezi Andrea Branzi Söyleşisi ile Açılıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 7 Kasım 2008 18:30
YER: santralistanbul, Çağdaş Sanatlar Müzesi Giriş Salonu, Sütlüce, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: Pelin Özgen T: (212) 371 53 93 E: pelinozgen@kale.com.tr
+ Ajandama Ekle

ale Tasarım Merkezi, dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı ve mimar Andrea Branzi’nin söyleşisi ile açılıyor.

Tasarımın endüstri dünyasındaki konumu ile yeni ekonomik ve toplumsal sorunlar arasındaki varoluşun tartışılacağı Adrea Branzi söyleşisi, 7 Kasım 2008 günü santralistanbul Çağdaş Sanatlar Müzesi Giriş Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Kale Tasarım Merkezi, Kale Grubu’nun santralistanbul ana sponsorluğu kapsamında Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü&Yönetimi Programı ile birlikte oluşturduğu, tasarım platformu olarak işlev görecek.

santralistanbul’da yer alan Kale Tasarım Merkezi’nin öncelikleri hedefleri arasında; Türk tasarım kültürünü uluslararası arenaya taşımak, Türkiye’de tasarım konusunda farkındalık yaratmak, uluslararası bilgi paylaşımı sağlamak, genç tasarımcılara kendilerini ifade edebilecekleri bir ortam oluşturmak, tasarımcıların fikirlerini endüstrinin olanaklarıyla buluşturmak; Kale Grubu’nun tasarım alanında deneyimlerini tasarım ortamı ile paylaşmak,  fiziksel ortam oluşturmanın ötesinde, aktif, disiplinlerarası tasarım çalışmalarına imkân veren, tasarımla ilgili uluslararası perspektifleri ve bilgileri paylaşan bir merkez olmak yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/kale-tasarim-merkezi-andrea-branzi-soylesisi-ile-aciliyor_64154.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Açılışı yürekten kutlarım. Umarım bu merkez Küçük ve Orta boyutlu İşletme'lerin (KOBİ)'lerin var olan ya da olması gereken tasarım sorunlarını ve isteklerini de ele alır. Tasarımın bu alanda yaygınlasmasına oncü olur. Ve yine umut ederim ki yalnız buyuk işletmelerin tasarımları ve tasarımcıları degil KOBİ'lerin tasarımlarının ve tasarımcılarının ödüllendirileceği zamanlar uzak değildir. S.Satir YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!